РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Бітумна черепиця GAF (ГАФ)

GAF Roofing shinglesНеповторна бітумна черепиця GAF відображає розкіш та велич усього Північноамериканського континенту. Унікальні форми, чудова гра кольору і тіні, високі експлуатаційні характеристики об'єднані в одному елітному матеріалі для покрівлі. Представники всіх колекцій GAF мають багатошарову структуру, яка надає цій черепиці неповторного об'ємного ефекту, властивого лише ламінованим видам м'якої покрівлі. Прикрашаючи будівлю в цілому, бітумна черепиця GAF (ГАФ) надає їй неперевершеного величного вигляду, і зокрема свідчить про витончений смак домовласника.

Заснована ще у 1886 році компанія GAF MC (General Aneline & Film Materials Corporation), сьогодні є найкрупнішим виробником будівельних матеріалів у Північній Америці. Продукція корпорації GAF MC не обмежується лише покрівельними матеріалами. У переліку продуктів, які виробляються, знаходять місце системи каналізації і водопостачання, фібро-цементний сайдинг, геотекстильні матеріали, декоративні ковані вироби і т.ін. У 2007 році відбулось злиття з іншим грандом американської покрівельної індустрії, компанією ElcCorp, спеціалізацією якої була саме бітумна черепиця. Спільними зусиллями було розроблено єдину концепцію виробництва, яка базувалася на впровадженні у виробничий процес технології Advanced ProtectionTM. У зв'язку з цим, позиції корпорації GAF-ELK на континентальному ринку зміцнились, а продукція компанії стала настільки затребуваною, що обсяг продажу протягом останніх років зріс до колосальної суми у 3 мільярди доларів США. Успіх полягає у надійності і надвисокій якості матеріалів, які випускаються корпорацією GAF MC. В якості наочного підтвердження у нас є бітумна черепиця GAF (ГАФ).

Залежно від колекції, ціна бітумної черепиці GAF дуже відрізняється, тому виходячи з вартості гнучку черепицю умовно поділяють на три основних класи: стандарт, люкс і преміум. Проте всю продукцію GAF виготовляють із використанням однакових технологій і сировини, а висока вартість обумовлена виключно більшими виробничими затратами та збільшенням відходів. Таким чином, у ламінованих варіантах ціна бітумної черепиці дещо вище за ціну її одношарових аналогів, бо відрізняється кількістю шарів і вагою. Асортимент бітумної черепиці GAF характеризується різноманітністю неперевершених форм і колірних рішень, які зовнішньо дуже схожі зі сланцем, дерев'яною дранкою та іншими природними матеріалами.

Бітумна черепиця GAF Timberline

Стандартний клас американської покрівлі представлено бітумною черепицею GAF Timberline – найбільш продаваний продукт корпорації, який вперше увійшов на американський ринок у 1967 році. Серія Timberline є родоначальником ламінованої бітумної покрівлі, яка зберегла зовнішній вигляд до теперішнього часу і продовжує користуватися величезною популярністю. Бітумна черепиця GAF Timberline має двошарову структуру, яку отримують шляхом склеювання двох гонтів різної форми один з одним. Двошарова бітумна черепиця значно перевершує за міцністю звичайну гнучку черепицю, оскільки вона армована двома скловолокняними полотнами. Об'ємна фактура, глибина кольору кам'яних гранул і особливе підрізування пелюстків верхньої частини гонту надають бітумній черепиці GAF Timberline схожості з класичною дерев'яною дранкою.

Asphalt shingles GAF
от 13,50 y.о./м2
Бітумна черепиця GAF Timberline Barkwood
Barkwood
Бітумна черепиця GAF Timberline Charkoal
Charkoal
Бітумна черепиця GAF Timberline Hunter Green
Hunter Green
Бітумна черепиця GAF Timberline Hickory
Hickory
Бітумна черепиця GAF Timberline Fox Hollow Gray
Fox Hollow Gray
Бітумна черепиця GAF Timberline Patriot Red
Patriot Red
Бітумна черепиця GAF Timberline Pewter Gray
Pewter Gray
Бітумна черепиця GAF Timberline Shakewood
Shakewood
Бітумна черепиця GAF Timberline Weathered Wood
Weathered Wood

Бітумна черепиця GAF Sienna

GAF Sienna – ламінована бітумна черепиця преміум класу, яка лише недавно з'явилась у продажу. Розробляючи нову колекцію гнучкої черепиці, дизайнерський колектив компанії GAF-ELK, мав на меті передати пікантність покрівельного мистецтва майстрів Старого Світу, що успішно вдалось втілити в бітумній черепиці GAF Sienna. Під час створення цієї серії було враховано попередній досвід виробництва і експлуатації м'якої покрівлі, використано новітні технічні розробки у галузі бітумних матеріалів для покрівлі. На перший погляд здається, що бітумна черепиця трохи обмежена у колірному оздобленні, однак палітра тонів була навмисне розроблена індивідуально для цієї колекції, щоб підкреслити натуральність природних фарб. Нарівні з суворим дизайном і вражаючою масивністю, колірні рішення GAF Sienna повністю повторюють могутність природного каміння, тим самим виділяючи будівлю на тлі «прісних» будов.

Bitumen shingles GAF Sienna
от 29,50 y.о./м2
Бітумна черепиця GAF Sienna Aged Oak
Aged Oak
Бітумна черепиця GAF Sienna Chateau Gray
Chateau Gray
Бітумна черепиця GAF Sienna Harbor Mist
Harbor Mist
Бітумна черепиця GAF Sienna Heirloom Brown
Heirloom Brown

Бітумна черепиця GAF Grand Sequoia

Дизайнерська бітумна черепиця GAF Grand Sequоia здатна надати будівлі особливо неперевершеного зовнішнього вигляду. Гонти серії GAF Grand Sequоia відрізняються збільшеними розмірами (432×1016 мм), тому дах із такого матеріалу виглядає об'ємно і надзвичайно вражаюче. Кожен пелюсток бітумної черепиці GAF Grand Sequоia має своє специфічне забарвлення і відтінок. Таким чином,плитки бітумної черепиці, розкидані покрівлею у випадковому порядку, імітують дахове покриття з дерев'яної дранки, а їхнє різноколірне забарвлення ще раз підкреслює подібність до природної деревини. У зв'язку з великим розміром листів, монтаж бітумної черепиці з колекції GAF Grand Sequоia відбувається за прискореним сценарієм, дозволяючи власнику швидше почати милуватися своїм аристократичним шедевром.

Shingles GAF Grand Sequоia for healing
от 32,80 y.о./м2
Бітумна черепиця GAF Grand Sequоia Autumn Brown
Autumn Brown
Бітумна черепиця GAF Grand Sequоia Charkoal
Charkoal
Бітумна черепиця GAF Grand Sequоia Slate
Slate
Бітумна черепиця GAF Grand Sequоia Cedar
Cedar
Бітумна черепиця GAF Grand Sequоia Weathered Wood
Weathered Wood

Бітумна черепиця GAF Monaco

Ексклюзивна новинка GAF Monaco вперше була представлена американським покупцям у 2012 році, а вже через півроку ця бітумна черепиця у Києві стала об'єктом обговорення серед покрівельників і потенційних споживачів. Бітумна черепиця GAF Monaco належить до категорії «Преміум», відрізняється вишуканою красою і виглядає як природна керамічна черепиця. Завдяки спеціальному розташуванню і нарізці верхнього шару, нібито пласка поверхня гнучкої черепиці GAF Monaco створює ілюзію хвилястої поверхні, яка властива формованій керамічній покрівлі. Схожих аналогів в історії виробництва бітумної черепиці ще не було. Існує безліч форм гнучкої черепиці, які нагадують сланець, кам'яну плитку або дерев'яну дранку, але схожості з природною черепицею ще нікому не вдавалось досягти. Невелика вага і більш доступна ціна у порівнянні з керамікою – головні переваги GAF Monaco. Модель користується неабияким попитом. адже це бітумна черепиця, купити яку під силу навіть людині із середнім статком.

Top roofing shingles are GAF Monaco
от 24,00 y.о./м2
Бітумна черепиця GAF Monaco Amalfi Gray
Amalfi Gray
Бітумна черепиця GAF Monaco Castillian Surf
Castillian Surf
Бітумна черепиця GAF Monaco Monticello Brown
Monticello Brown
Бітумна черепиця GAF Monaco Valencia Sunset
Valencia Sunset
Бітумна черепиця GAF Monaco Venetian Coral
Venetian Coral

Бітумна черепиця GAF Woodland

Докорінно змінити візуальну привабливість приватного будинку може бітумна черепиця GAF з нової колекції преміум сегменту – Woodland. Дизайнерська ідея зробити покрівельні гонти з язичками різних розмірів виявилась вдалою, втілившись у підсумку в GAF Woodland. Ззовні гнучка черепиця в GAF Woodland дуже схожа на сланець ручної роботи, що дозволяє правдоподібно передати стиль заміської будови. Окрім цього, придбання дизайнерської бітумної черепиці з цієї колекції, буде дійсно розумною інвестицією у довговічність забудови.

Shingles GAF Woodland
от 25,50 y.о./м2
Бітумна черепиця GAF Woodland Canterbury Black
Canterbury Black
Бітумна черепиця GAF Woodland Castlewood Gray
Castlewood Gray
Бітумна черепиця GAF Woodland Cedarwood Abbey
Cedarwood Abbey
Бітумна черепиця GAF Woodland Tuscan Sunset
Tuscan Sunset
Бітумна черепиця GAF Woodland Woodberry Brown
Woodberry Brown

Бітумна черепиця GAF Country Mansion

Популярність природного сланцю, яка не зникає з часом, надихає виробників покрівельних матеріалів на створення схожих продуктів. Не залишився осторонь і колектив корпорації GAF-ELK, який випустив візуальну копію сланцевої покрівлі ручної роботи, бітумну черепицю GAF Country Mansion. Для ексклюзивної колекції класу «Люкс» характерні глибокі насичені кольори, правильні симетричні форми і об'ємний вигляд готової покрівлі. Вартість бітумної черепиці Country Mansion значно нижча за вартість сланцю ручної роботи, завдяки чому вона є доволі затребуваним матеріалом для покрівлі. Непідробна схожість з покрівлею сільської забудови початку минулого століття, припаде до смаку справжнім цінителям кантрі-стилю.

Битумна черепиця GAF Country Mansion
от 26,50 y.о./м2
Битумная черепица GAF Country Mansion Estate Oak
Estate Oak
Битумная черепица GAF Country Mansion Old Pewter
Old Pewter
Битумная черепица GAF Country Mansion Estate Brown
Estate Brown
Битумная черепица GAF Country Mansion Moss Green
Moss Green

Бітумна черепиця GAF Grand Canyon

Бітумна черепиця GAF Grand Canyon також представляє покрівельні матеріали компанії GAF MC з категорії «Люкс». За формою нарізки (лабіринт) черепиця GAF Grand Canyon подібна до обрисів бітумної черепиці GAF Grand Sequоia, але гонти приблизно на третину є товщими та важчими. Великий розмір робочого елементу скорочує час, необхідний для виконання покрівельних робіт. Масивність GAF Grand Canyon забезпечує виняткову міцність і надає дахові рельєфної краси. Різнорідне забарвлення пелюстків бітумної черепиці GAF Grand Canyon – це ще одне ноу-хау дизайнерів GAF націлене на максимальну схожість до дранки. Оскільки з часом дерев'яні плитки змінюють свій колір незалежно одна від одної, то всій дерев'яній покрівлі притаманна плямистість. А глибокі колірні відтінки бітумної черепиці GAF Grand Canyon дозволяють якнайкраще наслідувати природний матеріал.

Бітумна черепиця GAF Grand Canyon
от 39,75 y.о./м2
Бітумна черепиця GAF Grand Canyon Black Oak
Black Oak
Бітумна черепиця GAF Grand Canyon Moss Green
Moss Green
Бітумна черепиця GAF Grand Canyon Stone Wood
Stone Wood
Бітумна черепиця GAF Grand Canyon Storm Cloud Gray
Storm Cloud Gray
Бітумна черепиця GAF Grand Canyon Sedona Sunset
Sedona Sunset

Бітумна черепиця GAF Camelot

Дійсно вражаючим втіленням сланцевої покрівлі є бітумна черепиця GAF Camelot. Гнучка черепиця люкс-класу, GAF Camelot сьогодні є найдорожчою і одночасно найякіснішою м'якою покрівлею. Бітумну черепицю GAF Camelot виготовлено на міцній композитній основі, вона складається з кількох бітумних шарів, які надійно скріплені між собою. Різний розмір кожного шару спільно з неймовірною колірною грою роблять покрівлю настільки об'ємною, що на відстані зрозуміти справжнє походження покрівельних матеріалів просто неможливо. Незважаючи на високу вартість, бітумна черепиця GAF Camelot користується великою популярністю у Києві. І це не дивно, оскільки розкішний екстер'єр будинку, дарований покрівлею Camelot, нікого не залишить байдужим.

Бітумна черепиця GAF Camelot
от 27,00 y.о./м2
Бітумна черепиця GAF Camelot Antique Slate
Antique Slate
Бітумна черепиця GAF Camelot Aged Oak
Aged Oak
Бітумна черепиця GAF Camelot Sheffield Black
Sheffield Black
Бітумна черепиця GAF Camelot San Gabriel
San Gabriel
Бітумна черепиця GAF Camelot Williamsburg Slate
Williamsburg SlateПереваги бітумної черепиці

Виробництво бітумної черепиці базується на повному замкненому колі. Основна сировина доставляється виключно з підприємств компанії GAF Material Corporation, до складу якої входить 260 заводів зі штатом більш ніж 3300 співробітників. Виробничі потужності розсереджені всією країною (США), а головний офіс знаходиться у м. Вейн, штат Нью-Джерсі. Окрім цього, корпорація має власний дослідницький центр – передові іноваційні технології, а також найновіші технічні розробки GAF народжуються саме тут. Їх наявність є запорукою надійної довговічної служби покрівельних матеріалів GAF і дає багато конкурентних переваг.

Склополотно
Склополотняна тканина Micro Weave® надає основі бітумної черепиці потрібної міцності і запобігає утворенню тріщин і розломів. Завдяки спеціальним негорючим полотнам FiberTech®, бітумна черепиця належить до класу А (UL 790) за протипожежною безпекою, що підтверджується результатами випробувань у лабораторіях страхових компаній США. Основа зі склаполотна також не піддається гниттю та корозії.
Бітумний склад
для виготовлення бітумної черепиці використовується виключно високоякісний окислений бітум, відібраний за жорсткими критеріями системи відбору SpecSelect. У підсумку бітумна черепиця не піддається впливу зовнішнього середовища і відрізняється опором навіть найгіршим погодним умовам.
Гранули
кам'яна крихта Diamond CutTM виготовляється з природного базальту шляхом лазерного дробіння. Керамічне випалювання за технологією Color LockTM спільно з УФ-затримувачем надовго зберігають первісні кольори покрівлі, а спеціальна світловідбиваюча поверхня посилює об'єм та глибину малюнка бітумної черепиці.
Зовнішнє покриття
технологія захисту від плям StainGuard® перешкоджає виникненню і поширенню небажаної рослинності та моху на поверхні даху.
Кріплення
бітумна черепиця фіксується на суцільній настилці за допомогою цвяхів, а подвійний клейкий шар Dura Grip® дійно закріплює кожен гонт і, підвищуючи вітростійкість до неймовірних показників, знижує ризик зриву бітумної черепиці навіть шквальними поривами вітру
.

Якщо Ви шукаєте дійсно якісний покрівельний матеріал, бітумна черепиця GAF буде гідним вибором, який і прикрасить Ваш будинок, і прослугує протягом багатьох років, демонструючи околиці Ваш досконалий смак. Одержати більше інформації і побачити зразки бітумної черепиці на власні очі Ви завжди можете в нашому офісі. Ми завжді відкриті для відвідувачів, тому беріть проект даху і приїжджайте, ми вже заварюємо каву!


читайте по-русски: Битумная черепица GAF (ГАФ)

Також в нашому асортименті м'якої покрівлі: