РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Бітумна черепиця KATEPAL (КАТЕПАЛ)

roofing shingles KATEPALФінська бітумна черепиця Katepal – це найбільш популярні та відомі покрівельні матеріали серед величезного різноманіття, представленого в Україні. Назва торгівельної марки стала настільки поширеною, що багато покрівельників називають «катепалом» будь-яку бітумну черепицю незалежно від бренду та походження. І не дивно, адже ця м'яка черепиця Katepal першою з'явилась на пострадянському просторі і стала лідером у своєму сегменті.

Фінська компанія Katepal Oy є провідним європейським виробником бітумної сировини, покрівельних і гідроізоляційних матеріалів, який експортує свою продукцію далеко за межі Скандинавського півострова. Головний офіс компанії знаходиться у невеличкому місті Лемпяаля, розташованому 150 км північніше Гельсінкі. Перше виробниче підприємство засноване у 1949 році. З цього моменту і розпочинається багаторічна історія компанії Katepal Oy. А через двадцять років, у 1969 році, було запущено лінію з виробництва штучних покрівельних матеріалів з бітуму. Далі, протягом багатьох років проводились всі можливі дослідження, модернізувались технології і, сьогодні , ми маємо сучасний продукт під назвою бітумна черепиця Katepal (Катепал).

Гнучка черепиця Katepal (Катепал) вже більш ніж півстоліття диктує моду на покрівельні матеріали і є прикладом до наслідування для інших виробників м'якої покрівлі. У Києві бітумна черепиця Katepal представлена асортиментом із п'яти оригінальних колекцій, які включають покрівельні листи прямокутної, шестигранної і ромбоподібної форми. Більше тридцяти колірних рішень відкривають можливості для втілення будь-яких дизайнерських фантазій і дозволяють гармонійно поєднуватися з колірними комбінаціями будівлі і навколишнього середовища.

Бітумна черепиця KATEPAL Classik KL

Бітумна черепиця KATEPAL Classik KL – це класична гнучка черепиця гексагональної форми, яка відрізняється однотонною чистотою кольору. Classik KL ідеально підійде для класичних архітектурних рішень, надасть забудові природної суворості та шляхетності.

bitumen shingles KATEPAL
 • Вага: 8 кг/м.кв.
 • Кількість в упаковці: 20 гонтів
 • Ефективна площа: 3 м.кв./упак..
 • Розмір листа: 1000х317 мм

від 7,35 євро/м2
Бітумна черепиця KATEPAL KL Коричневий
Коричневий
Бітумна черепиця KATEPAL KL Сірий
Сірий
Бітумна черепиця KATEPAL KL Червоний
Червоний
Бітумна черепиця KATEPAL KL Чорний
Чорний
Бітумна черепиця KATEPAL KL Зелений
Зелений

Бітумна черепиця KATEPAL Jazzy

М'яка черепиця KATEPAL Jazzy являє собою колекцію самоклейкої гнучкої черепиці. Клейке покриття під захисною плівкою на зворотному боці покрівельного листа полегшує монтаж бітумної черепиці і забезпечує герметичне склеювання всієї покрівлі докупи. Величезний інтерес викликає незвичне кольорове оформлення моделей KATEPAL Jazzy, бо базальтові гранули основного забарвлення змішані з природною кам'яною крихтою чорного кольору, що створює незвичний орнамент, який грайливо переливається в промінцях сонця.

asphalt shingles KATEPAL
 • Вага: 8 кг/м.кв.
 • Кількість в упаковці: 20 гонтів
 • Ефективна площа: 3 м.кв./упак..
 • Розмір листа: 1000х317 мм

від 8,55 євро/м2
М'яка черепиця KATEPAL Jazzy Коричневий
Коричневий
М'яка черепиця KATEPAL Jazzy Сірий
Сірий
М'яка черепиця KATEPAL Jazzy Червоний
Червоний
М'яка черепиця KATEPAL Jazzy Мідний
Мідний
М'яка черепиця KATEPAL Jazzy Зелений
Зелений

Бітумна черепиця KATEPAL Katrilli

Бітумна черепиця Katepal Katrilli має шестигранну форму плиток, однак відрізняється об'ємним зовнішнім виглядом. Використання чорних гранул у верхній частині вирізів дає гарну тінь, яка вигідно підкреслює контури кожної пелюстки покрівлі і створює візуальний рельєф. Модель Katepal Katrilli також має суцільний самоклейкий шар зі зворотного боку, що прискорює склеювання черепиці в єдине покриття. Таким чином, навіть на покрівлях із кутом схилу від 11,3 градусів можна впевнено виконувати покрівельні роботи.

Бітумна черепиця KATEPAL Katrilli
 • Вага: 8 кг/м.кв.
 • Кількість в упаковці: 20 гонтів
 • Ефективна площа: 3 м.кв./упак..
 • Розмір листа: 1000х317 мм

от 8,30 євро/м2
Гнучка черепиця KATEPAL Katrilli Кора дерева
Кора дерева
Гнучка черепиця KATEPAL Katrilli Сірий
Сірий
Гнучка черепиця KATEPAL Katrilli Осінній Червоний
Осінній Червоний
Гнучка черепиця KATEPAL Katrilli Золотий пісок
Золотий пісок
Гнучка черепиця KATEPAL Katrilli Зелень мохова
Зелень мохова
Гнучка черепиця KATEPAL Katrilli Синій
Синий
Гнучка черепиця KATEPAL Katrilli Дюна
Дюна

Бітумна черепиця KATEPAL Rocky

Свою різноманітність до асортименту традиційної м'якої черепиці внесла колекція KATEPAL Rocky. Нове дизайнерське рішення KATEPAL Оу подарувало гнучку черепицю з прямокутними пелюстками різного розміру. Модель Катепал Роккі, укладена на дах, створює враження давньої гонтової покрівлі. Дуже складно передати словами красу подібної покрівлі, але достатньо лише раз побачити, щоб захотіти придбати бітумну черепицю саме цієї колекції. Нарівні з тим, що ціна KATEPAL Rocky цілком доступна для широкого кола покупців, виробник гарантує збільшений до 50 років термін служби покрівельного матеріалу.

Бітумна черепиця KATEPAL Rocky
 • Вага: 8 кг/м.кв.
 • Кількість в упаковці: 20 гонтів
 • Ефективна площа: 3 м.кв./упак..
 • Розмір листа: 1000х317 мм

від7,75 євро/м2
М'яка черепиця KATEPAL Rocky Голуба лагуна
Голуба лагуна
М'яка черепиця KATEPAL Rocky Золотий пісок
Золотий пісок
М'яка черепиця KATEPAL Rocky Тайга
Тайга
М'яка черепиця KATEPAL Rocky Стиглий каштан
Стиглий каштан
М'яка черепиця KATEPAL Rocky Граніт
Граніт
М'яка черепиця KATEPAL Rocky Дюна
Дюна
М'яка черепиця KATEPAL Rocky Балтика
Балтика
М'яка черепиця KATEPAL Rocky Мідний відлив
Мідний відлив
М'яка черепиця KATEPAL Rocky Теракота
Теракота

Бітумна черепиця KATEPAL Foxy

На особливу увагу прихильників оригінального жанру заслуговує колекція Foxy, пелюстки якої мають нестандартну ромбоподібну форму. Для тих домовласників, хто бажає виділитись у насиченому одноманітному середовищі котеджної забудови, це є дійсно чудовим рішенням. Адже, унікальний малюнок і демократична ціна бітумної черепиці лише почали завойовувати увагу люде з нестандартним мисленням. Таким чином, низьку вірогідність появи м'якої черепиці KATEPAL Foxy на будинку сусідів можна розцінювати лише, як запозичену ідею. Тим паче, що кольорова гама моделей дає можливість втілити будь-які креативні бажання, оскільки має у розпорядженні природні відтінки північних регіонів планети – каменю, води або дерева.

Бітумна черепиця KATEPAL
 • Вага: 8 кг/м.кв.
 • Кількість в упаковці: 20 гонтів
 • Ефективна площа: 3 м.кв./упак..
 • Розмір листа: 1000х317 мм

от 7,65 євро/м2
М'яка черепиця KATEPAL Foxy Коричневий
Коричневий
М'яка черепиця KATEPAL Foxy Світло-сірий
Світло-сірий
М'яка черепиця KATEPAL Foxy Червоний
Червоний
М'яка черепиця KATEPAL Foxy Темно-сірий
Темно-Сірий
М'яка черепиця KATEPAL Foxy Зелений
Зелений

М'яка черепиця KATEPAL: виробництво і склад

Бітумна черепиця від компанії Katepal Oy за багаторічний досвід експлуатації прославилась високою якістю і надійністю. Величезні інвестиції компанії протягом багатьох років були спрямовані на наукові дослідження і розвиток своєї продукції, метою яких було завоювання та утримання першості з-поміж аналогічних представників галузі. Сьогодні гнучка черепиця Katepal (Катепал) є безсумнівним лідером за результатами продажів, продовжує удосконалення існуючих і розробку нових продуктів, акцентуючи основну увагу на збільшенні експлуатаційних властивостей матеріалів та їх міцності. Виробництво продукції супроводжується постійним дотриманням екологічних аспектів, не дарма вона сертифікована за стандартом якості ISO 9001. Під час виробництва гнучкої черепиці Katepal використовуються виключно найкращі матеріали, які пропонує світовий ринок.Упаковка від KATEPAL

Багатошаровий «пиріг» черепиці складається зі склополотна з високими показниками міцності, на якому тримаються бітум і кам'яна крихта. Для виробництва всієї продукції компанія використовує високоякісний венесуельський бітум «Лагуна», в який додають СБС-модифікований еластомір. Використання спеціальних добавок значно підвищує технічні характеристики матеріалу, покращуючи дуже важливі показники – еластичність, міцність і термостійкість. У результаті м'яка черепиця Katepal (Катепал) придатна до використання у температурних режимах від -25 до 110 градусів Цельсія. Еластичність бітумної черепиці Katepal, якій заздрять інші виробники, дає можливість виконувати покрівельні роботи навіть за температури зі знаком мінус.

Шар кам'яних гранул забезпечує надійний захист компаунду від руйнівного впливу ультрафіолету, а стійкість кольору кам'яного покриття зберігається протягом багатьох років завдяки процесу керамізації крихти. Нижня (монтажна) поверхня гонту складається з клейкого покриття, через що такий продукт належить до покрівельних матеріалів, які склеюються самостійно. З метою збереження цілісності під час транспортування, зберігання або монтажних робіт, на клейку поверхню нанесено захисну плівку, яка заважає склеюванню елементів між собою і висиханню клею. Компанія Katepal Oy приділяє належну увагу питанням пожежобезпеки, тому гнучка черепиця є вогнестійкою і не підтримує горіння навіть при тривалому впливі вогню.

Гарантійний термін експлуатації м’якої покрівлі Катепал складає 25 років, однак реальний термін служби – 50 років. Якщо Ви зупинили свій вибір на продукції компанії Katepal Oy, неодмінно звертайтесь до покрівельної компанії «РУФ-АРТ». Ми надамо повний асортимент фінської бітумної черепиці, надамо консультативну допомогу, допоможемо розрахувати необхідну кількість матеріалів, а цікава ціна на бітумну черепицю Katepal у Києві чи Одесі повинна вас приємно порадувати.


читайте по-русски: Битумная черепица KATEPAL (КАТЕПАЛ)

Також в нашому асортименті м'якої покрівлі: