РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Бітумна черепиця Kerabit (Керабіт)

Kerabit logoСеред безлічі сучасних покрівельних матеріалів останнім часом затребуваною є бітумна черепиця Kerabit (Керабіт). Справжня фінська покрівля повністю відповідає всім вимогам, які висувають до гнучкої черепиці преміум-класу. Покрівельні матеріали Kerabit охоплюють левову частку будівельного ринку Фінляндії, адже за статистикою близько 70% приватних будинків вкрито саме цією бітумною черепицею.

Вся продукція торгівельної марки Керабіт виготовляється виключно у Фінляндії, через що вона максимально адаптована до використання у сурових зимових умовах, так само характерних і для нашої кліматичної зони. В Україні м'яка черепиця Kerabit (Керабіт) з'явилась не так давно, однак вона вже встигла позитивно відзначитись завдяки високим експлуатаційним властивостям, які можуть забезпечити сучасному забудовнику багаторічний бездоганний захист. До переваг продукції Kerabit належать висока якість, оригінальність, гарний зовнішній вигляд і, звичайно, адекватна ціна бітумної черепиці.

Надаючи виразності всьому будинку, гнучка черепиця Kerabit (Керабіт) часто використовується в якості основного покриття при спорудженні скатних покрівель. Широкий асортимент м'якої покрівлі Керабіт спільно з насиченою гамою кольорів дарує змогу не обмежувати себе щодо стильових рішень при проектуванні даху. Моделі бітумної черепиці Kerabit вражають своєю неординарністю і мають ексклюзивні варіанти нарізки покрівельних гонтів, аналоги яких не можна зустріти в інших виробників. Найбільше розповсюдження отримали штучні варіанти м'якої черепиці Керабіт, однак інноваційна пропозиція у вигляді рулонного покриття також користується величезною популярністю. Незважаючи на наявність кількох колекцій, бітумна черепиця постійно перебуває у стадії розширення асортиментного ряду.

Бітумна черепиця Kerabit Квадро (форма L)

Колекція черепиці Kerabit Квадро L має вельми привабливий зовнішній вигляд. Геометрична форма гонту з зигзагоподібним нижнім краєм формує на покрівлі гарний малюнок із прямокутників різних розмірів. Колекцію Kerabit L представлено в різних тонах забарвлення, що дозволяє оформити дах у гармонії з кольоровими рішеннями фасадної частини будівлі або з довкіллям. Крім того, гнучка черепиця Kerabit Квадро постійно поповнюється новими кольорами. Хоча серія L+ і належить до преміум сегменту, вартість бітумної черепиці є доступною для пересічних громадян країни.

Ціна бітумної черепиці Kerabit L+ Квадро:
від 7,95 євро/м2
Bitumnaya cherepitsa KERABIT
Червоно-чорний
Gibkaya cherepitsa KERABIT
Зелено-чорний
Myagkaya cherepitsa KERABIT
Сіро-білий
Shingles KERABIT
Коричнево-чорний
Best shingles for roof - KERABIT
Мідний
Бітумна черепиця KERABIT
Оливковий
М'яка черепиця KERABIT
Зрілий каштан
Гнучка черепиця KERABIT
Балтика
М'яка бітумна черепиця KERABIT
Кедр

Бітумна черепиця Kerabit Хвиля (форма S)

Ексклюзивна модель компанії Kerabit Хвиля (форма S) має оригінальну форму у вигляді шестигранників із закругленими краями, які на покрівлі створюють пливкий хвилеподібний малюнок. Якщо подивитись на дах, на якому укладено гнучку черепицю з колекції Kerabit Хвиля, виникають певні асоціації зі спокійними морськими хвилями або міцними лицарськими обладунками. Так чи інакше, а будівля вкрита моделлю Kerabit S має ознаку повної індивідуальністі, адже серед представників бітумної черепиці у Києві, така форма гонтів притаманна тільки цьому фінському виробнику. Кольорові комбінації гнучкої черепиці Kerabit S+ Хвиля підібрані у природніх тонах, завдяки чому вони невимушено підходять до будь-якого ландшафту.

Ціна бітумної черепиці Kerabit S+ Хвиля:
від 8,50 євро/м2
Бітумна черепиця KERABIT S+ Хвиля Червоно-чорний
Червоно-чорний
Бітумна черепиця KERABIT S+ Хвиля Зелено-чорний
Зелено-чорний
Бітумна черепиця KERABIT S+ Хвиля Сіро-білий
Сіро-білий
Бітумна черепиця KERABIT S+ Хвиля Коричнево-чорний
Коричнево-чорний

Бітумна черепиця Kerabit Трійка (форма К)

Бітумна черепиця Kerabit Трійка (форма К) – це традиційна модель із класичним малюнком із шестигранних пелюстків, які формують візуальну подобу величезним бджолиним стільникам. З матеріалом такої форми якнайкраще асоціюється поняття «фінська бітумна черепиця». Гнучка черепиця з цієї колекції через свою універсальність є лідером продажів і в Скандинавії, і далеко за її межами. Ненав'язливий охайний вигляд пасує до багатьох архітектурних стилів. Стосовно кольорових рішень, колекція Kerabit Трійка К поділяється на дві серії: однотонну і двоколірну. М'яка черепиця з однотонним кольором мінеральної крихти першою з'явилась в асортименті Kerabit і вже багато років є затребуваною. Дизайнерська знахідка з додаванням чорного або білого відтінку до основного кольору плитки є вже сучасним надбанням дизайнерів, яке дозволило збільшити візуальний об'єм черепиці.

Ціна бітумної черепиці Kerabit K+ Тройка:
від 7,95 євро/м2
Мягкая черепица KERABIT K+ Тройка
Червоно-чорний
Мягкая черепица KERABIT K+ Тройка
Зелено-чорний
Мягкая черепица KERABIT K+ Тройка
Сіро-білий
Мягкая черепица KERABIT K+ Тройка
Коричнево-чорний
Мягкая черепица KERABIT K+ Тройка
Мідний
Мягкая черепица KERABIT K+ Тройка
Червон
Мягкая черепица KERABIT K+ Тройка
Зелений
Мягкая черепица KERABIT K+ Тройка
Сірий
Мягкая черепица KERABIT K+ Тройка
Коричневий
Мягкая черепица KERABIT K+ Тройка
Чорний

Бітумна черепиця Kerabit (Керабіт) – це результат багаторічної роботи співробітників фінської компанії Lemminkäinen (Леммінкяйнен), заснованої ще в 1910 році. Спочатку основною продукцією виробництва були рулонні бітумні покрівельні матеріали, які вироблялись на заводі у Гельсінкі. У 1954 існуючий завод із застарілими обладнанням і технологіями було закрито, а виробництво перенесли на потужності нового заводу у м. Лох'я. Перша бітумна черепиця зійшла з конвеєру у 1972 році і називалася Pikipoika (Пікіпойка), що в перекладі з фінського означає «Смоляний хлопчик». Pikipoika довгий час був зображений на логотипі компанії, але під час реорганізації компанії у 2003 році у продукції заводу з'явилась назва Kerabit (Керабіт). Трохи пізніше в 2010 році змінився і логотип. Відсвяткувавши своє сторіччя, керівництво концерну Lemminkäinen вирішило сконцентрувати основні зусилля у будівельній галузі, внаслідок чого виробництво покрівельних матеріалів Kerabit було виділено в окрему компанію. Так, новий датський інвестор компанії AXELL визначив подальший курс розвитку компанії, вирішивши трансформувати Nordic Waterproofing Oy у провідне підприємство у покрівельному секторі. Інновації та якість – зараз є головними пріоритетами діяльності компанії, тому величезні ресурси витрачаються на технологічне удосконалення продукції Kerabit.

Завод з виробництва рулонних покрівельних матеріалів і бітумної черепиці Kerabit оснащено новітнім обладнанням і є найсучаснішим підприємством Фінляндії. Якість бітумної черепиці Kerabit, окрім виробничої лінії, багато в чому залежить від високоякісної сировини, яка постачається провідними світовими виробниками, а також від впровадження інноваційних технологічних розробок. У цілому, структура бітумної черепиці Kerabit особливо не відрізняється від аналогічних продуктів, але має свої особливості, якими вигідно відрізняється від конкурентів. В основі гнучкої черепиці закладено міцне склополотно, просочене бітумним складом – компаундом. У 2005 році концерн Lemminkäinen повністю відмовився від застарілих технологій використання оксидованого бітуму, замінивши його виключно СБС – модифікованим варіантом. У якості модифікуючого агенту використовується полімер Kraton D, використання якого надає бітумній черепиці відмінної еластичності, гнучкості і термостійкості. Зовнішній бік гонтів вкрито кам'яною крихтою, яка виконує одночасно і декоративну і захисну функцію, перешкоджаючи безпосередньому контакту бітуму із навколишнім середовищем. Близько 60% нижньої поверхні покрівельної плитки оброблено шаром клейкого бітуму, а решту вкрито HDPE-плівкою замість стандартного кварцового піску, що забезпечує додаткову гідроізоляцію. Згадане інноваційне рішення притаманне тільки бітумній черепиці Kerabit (Керабіт), це є своєрідною візитною карткою торгівельної марки і викликом конкурентам.

Завдяки низці факторів, м’яка черепиця Kerabit (Керабіт) зараз є провідним продуктом у галузі гнучких покрівельних матеріалів. Сфера її використання розповсюджується на будь-які скатні покрівлі з мінімальним схилом не менш 110. Для здійснення технічного нагляду при монтажі бітумної черепиці, розроблено відповідну інструкцію, однак процес є настільки простим, що може виконуватись навіть дилетантом. Наявність професійних навичок і спеціального інструменту не обов'язкові – перед укладанням просто знімають захисну плівку, а гонти намощують на підготовлену суцільну основу, після чого їх фіксують цвяхами. Зручні розміри покрівельних плиток і невелика вага бітумної черепиці значно полегшують покрівельні роботи. Для оздоблення функціональних вузлів покрівлі використовуються спеціальні покрівельні аксесуари Kerabit (Керабіт): карнизні стрічки і коникові плитки, засоби вентиляції та клейкі гідроізоляційні суміші.

Значно спростити вибір і придбання матеріалу для покрівлі досить легко – варто лише звернутись до покрівельної компанії «РУФ-АРТ». Наші співробітники з радістю допоможуть Вам відшукати оптимальне рішення, підкажуть технічні характеристики, продемонструють зразки тощо. Також, виходячи з особливостей підібраних варіантів, ми зможемо розрахувати необхідну кількість покрівельних матеріалів та комплектуючих, після чого Вам залишиться лише витребувати певну знижку і купити бітумну черепицю.


читайте по-русски: Битумная черепица Kerabit (Керабит)

Також в нашому асортименті м'якої покрівлі: