РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Бітумна черепиця Owens Corning

Бітумна черепиця Owens CorningБітумна черепиця Owens Corning – це представник американської покрівельної індустрії, втілення надійності і вишуканості в унікальному якісному продукті. Під час розробки покрівельних матеріалів виробник керувався метою з’єднати в одному матеріалі природну красу нарівні з доступністю. Звідки і виникло їх головне гасло: «Де б Ви не були, якими б не були Ваші смаки – у Owens Corning завжди знайдеться модель, яка підійде Вам!». І, дійсно, асортимент Owens Corning складає гнучка черепиця, яка здатна задовольнити будь-який смак та “гаманець”. Велика кількість різноманітних форм, розширена гама кольорових комбінацій і висока якість продукції, що виготовляється, найкращим чином пояснюють популярність бренду Owens Corning.

З-поміж великого асортименту покрівельних матеріалів на українському ринку, Owens Corning гідно презентує вражаючу різноманітність моделей і забарвлень своєї бітумної черепиці. Сьогодні до вибору покупців доступні як класичні моделі, так і двошарові (ламіновані) варіанти м'якої покрівлі. «Родзинку» асортиментного ряду формують дизайнерські моделі гнучкої черепиці Owens Corning (Овенс Корнінг), яким властиві особлива вишуканість і пишність. Вся продукція, без винятку, виробляється з урахуванням новітніх розробок компанії, а впевненість у якості покрівельного матеріалу додатково підтверджується міжнародною офіційною гарантією.

Бітумна черепиця Owens Corning Oakridge

Бітумна черепиця Owens Corning Oakridge – це піонер компанії, двошарова або ламінована гнучка черепиця, яка характеризується прекрасним зовнішнім виглядом з об'ємною фактурою поверхні. До переваг моделі Oakridge належать також збільшена товщина покрівельного листа і високі показники вітростійкості. Досвід довгих років експлуатації дозволив довести покрівельні матеріали цієї серії до стану досконалості, тому сьогодні виробник безсумнівно гарантує надійність і довговічну службу. У порівнянні з конкурентами, вартість бітумної черепиці Owens Corning Oakridge більш приваблива, що також пояснює величезну популярність серед забудовників.

Owens Corning Oakridge Brownwood
Brownwood
Owens Corning Oakridge Asian Red
Asian Red
Owens Corning Oakridge Desert Tan
Desert Tan
Owens Corning Oakridge Bark Brown
Bark Brown
Owens Corning Oakridge Chateau Green
Chateau Green
Owens Corning Oakridge Harbour Blue
Harbour Blue
Owens Corning Oakridge Estate Grey
Estate Grey
Owens Corning Oakridge Terracotta
Terracotta
Owens Corning Oakridge Onyx Black
Onyx Black

Бітумна черепиця Owens Corning Duration

У 2012 році Owens Corning випустила свою революційну новинку, серію TruDefinitionTM Duration AR, яка в короткий строк завоювала інтерес багатьох споживачів і домовласників. Ламінована бітумна черепиця продовжила варіативний ряд двошарової м'якої покрівлі, однак ввібрала кілька інноваційних впроваджень. Головною відмінною особливістю Duration AR є наявність унікальної технології SureNailTM, а саме: підсилення покрівельного гонту у місцях кріплення цвяхами, що значно підвищує міцність та вітростійкість готового покриття. Завдяки спеціальній системі підбору різнокольорової базальтової крихти, бітумна черепиця Owens Corning Duration отримала більший візуальний об'єм разом з новими варіантами забарвлення.

Owens Corning Duration Brownwood
Brownwood
Owens Corning Duration Amber
Amber
Owens Corning Duration Desert Tan
Desert Tan
Owens Corning Duration Driftwood
Driftwood
Owens Corning Duration Chateau Green
Chateau Green
Owens Corning Duration Harbour Blue
Harbour Blue
Owens Corning Duration Estate Grey
Estate Grey
Owens Corning Duration Terracotta
Terracotta
Owens Corning Duration Onyx Black
Onyx Black
Owens Corning Duration Quarry Grey
Quarry Grey
Owens Corning Duration Sierra Grey
Sierra Grey
Owens Corning Duration Teak
Teak
Owens Corning Duration Shasta White
Shasta White
Owens Corning Duration Colonial Slate
Colonial Slate

Трохи пізніше колекція TruDefinitionTM також була поповнена лінійкою Duration DCC AR (Designer Colors Collection), до якої ввійшли варіанти з ексклюзивними колірними рішеннями. Вдало підібрані тони забарвлення кам'яних гранул, які використовуються під час виробництва Duration DCC, створюють на покрівлі неповторну гру кольору та тіні. Таким чином, гнучка черепиця Duration DCC AR – це справжня знахідка для індивідуалістів та прихильників незвичного жанру.

Owens Corning Duration DCC Merlot
Merlot
Owens Corning Duration DCC Sand Dune
Sand Dune
Owens Corning Duration DCC Pacific Wave
Pacific Wave
Owens Corning Duration DCC Storm Cloud
Storm Cloud
Owens Corning Duration DCC Summer Harvest
Summer Harvest
Owens Corning Duration DCC Sedona Canyon
Sedona Canyon
Owens Corning Duration DCC Aged Copper
Aged Copper

Щодо дійсно об'ємної покрівлі, то нею є черепиця Owens Corning Duration Max AR. Значно потовщена покрівельна плитка і велика вага надають вражаючої масивності, створюють дуже глибокий рельєфний об'єм і тіньовий контраст. Подібність до дерев'яної дранки – просто вражаюча! За високі технічні характеристики і довговічність Duration Max AR компанія Owens Corning готова заручитися обмеженою довічною гарантією.

Owens Corning Duration Max Granite
Granite
Owens Corning Duration Max Mahogany
Mahogany
Owens Corning Duration Max Mesquite
Mesquite
Owens Corning Duration Max Smokey Mountain
Smokey Mountain
Owens Corning Duration Max Sycamore
Sycamore

Битумная черепица Owens Corning Oak Euro

Традиційна бітумна черепиця гексагональної форми представлена в серії Owens Corning Oak Euro. Це одношаровий матеріал у вигляді бджолиних стільників. Спочатку замовником такої форми був європейський ринок, але з часом Oak Euro стала затребуваною і на Батьківщині. В Україні ж бітумна черепиця цієї серії складає серйозну конкуренцію провідним європейським та російським виробникам. І не дивно, адже вибір вітчизняних споживачів засновано на високих експлуатаційних та якісних характеристиках матеріалу, а компоненти сировинної бази однакові для всього асортименту Owens Corning. Тому недорога ціна бітумної черепиці шестигранної форми є не наслідок економії на вихідному матеріалі, а виключно через оптимальну форму покрівельних гонтів, виробництво яких дозволяє скоротити відходи до мінімуму.

Owens Corning Oak Euro Brownwood
Brownwood
Owens Corning Oak Euro Asian Red
Asian Red
Owens Corning Oak Euro Bark Brown
Bark Brown
Owens Corning Oak Euro Asian Green
Asian Green
Owens Corning Oak Euro Autumn Brown
Autumn Brown
Owens Corning Oak Euro Estate Grey
Estate Grey
Owens Corning Oak Euro Terracotta
Terracotta

Бітумна черепиця Owens Corning Supreme

Прямокутна форма пелюстків мимоволі відносить нас до джерела появи бітумної черепиці, перші зразки якої мали саме таку форму. Owens Corning Supreme – це м'яка покрівля, нарізка якої має американське позначення «3-ТАВ», тобто така, яка має 3 пелюстки прямокутної форми. Хоча вже пройшло більше 100 років, мешканцями Північноамериканського континенту щороку купується більше 60% трипелюсткової гнучкої черепиці. Що є справжньою причиною такої прихильності, важко сказати – або привабливість простоти, або консервативні смаки американців. Але однозначно слід зазначити головну перевагу Supreme AR – це вага бітумної черепиці, яка зі своїми 10,5 кг/м2 дуже близька до двошарових колег.

Owens Corning Supreme Brownwood
Brownwood
Owens Corning Supreme Spanish Red
Spanish Red
Owens Corning Supreme Desert Tan
Desert Tan
Owens Corning Supreme Bark Brown
Bark Brown
Owens Corning Supreme Aspen Grey
Aspen Grey
Owens Corning Supreme Autumn Brown
Autumn Brown
Owens Corning Supreme Estate Grey
Estate Grey
Owens Corning Supreme Chateau Green
Chateau Green
Owens Corning Supreme Spanish Red
Spanish Red
Owens Corning Supreme Onyx Black
Onyx Black

Битумная черепица Owens Corning Classic

Бітумна черепиця Owens Corning Classic є більш доступним варіантом м'якої покрівлі 3-ТАВ. Основною відмінністю від Owens Corning Supreme є менша вага (9,5 кг/м2), що при збереженні важливих властивостей матеріалу, робить м'яку черепицю цієї серії більш доступною для покупця. Зменшення ваги може трохи відзначитись на терміні служби, але виробник письмово гарантує 20 років бездоганної служби. Через вдалий вибір забарвлення базальтових гранул, покрівля Owens Corning Classic часто візуально сприймається, як ламінована. Саме через подібність до двошарових моделей, гнучка черепиця, ціна якої є значно нижчою, не відчуває нестачі прихильників.

Owens Corning Classik Brownwood
Brownwood
Owens Corning Classik Asian Red
Asian Red
Owens Corning Classik Desert Tan
Desert Tan
Owens Corning Classik Bark Brown
Bark Brown
Owens Corning Classik Harbour Blue
Harbour Blue
Owens Corning Classik Terracotta Blend
Terracotta Blend
Owens Corning Classik Estate Grey
Estate Grey
Owens Corning Classik Onyx Black
Onyx Black
Owens Corning Classik Spanish Red
Spanish Red
Owens Corning Classik Asian Green
Asian Green


Історія і виробництво

Поява торгівельної марки датується 1935 роком і пов'язана з об'єднанням зусиль компаній Corning Glass Works та Owens-Illinois, великих виробників скляної продукції і супутніх матеріалів у США. Позитивний результат спільної діяльності призвів до того, що через три роки, 1 листопада 1938 року, керівництвом було ухвалено рішення про злиття компаній і утворення корпорації Owens Corning. Першу появу скловолокняного полотна пов'язують із провалом експерименту з виробництва будівельних блоків зі скла ще задовго до моменту заснування корпорації. Але подальше просування та нарощування обсягів виробництва матеріалу є досягненням саме Owens Corning. Впровадження інноваційних рішень компанією Owens Corning сприяло подальшому розвитку і появі окремих галузей промисловості, заснованих на використанні склополотна.

Протягом багатьох років існування компанії, склотканина від Owens Corning використовувалась і продовжує бути головним компонентом у найрізноманітніших виробах. Так, продукція компанії використовується на підприємствах військово-промислового комплексу ще з часів Другої світової війни; для автомобільної промисловості (вперше для кузову Chevrolet Corvette у 1954 році). Також скловолокно FiberglasTM використовувалось для виготовлення скафандрів команди Аполлону, для ізоляції трубопроводу Трансаляскінської магістралі і під час спорудження даху Міжнародного аеропорту Кінг Абдулазіз у Саудівській Аравії. Це лише кілька прикладів, які дають уявлення про масштаб використання продукції Owens Corning. Все ж таки головним надбанням компанії для приватного домовласника є гнучка бітумна черепиця Owens Corning (Овенс Корнінг).

Початком виробництва бітумної черепиці Owens Corning вважається 1977 рік, коли вперше у світі у якості основи для покрівельних листів було використано склополотно замість паперу. Сьогодні на виробничих потужностях компанії працює більше 20 000 людей. Найновіші технічні рішення розробляються в двох науково-дослідницьких центрах і впроваджуються персоналом більш ніж 300 заводів і фабрик по всьому світу. Принциповим питанням у процесі виготовлення матеріалу є максимальне використання власної сировинної бази. До всього асортиментного ряду продукції висуваються високі вимоги, що забезпечує неперевершену якість матеріалів незалежно від бюджетної категорії.

Переваги гнучкої черепиці Owens Corning

Склополотно
до основи закладено оригінальне надміцне склополотно Fiberglas® - надійне забезпечення міцності, пожежостійкості;
Бітумний склад
гнучка черепиця виготовляється виключно з окисленого бітуму, одержаного за технологією прискореного старіння без використання будь-яких модифікаторів. Зі спеціальних добавок до бітумного компаунду входять лише речовини, які підвищують пожежобезпеку;
Гранули
для обробки зовнішнього шару використовується базальтовий гранулят 3МTM - єдиний продукт, який закуповується у іншого постачальника;
Протигрибкове покриття
спеціальна технологія Algae Resistant (AR) передбачає обробку міддю та подальше термічне випалювання кам'яної крихти, які забезпечують надійний протигрибковий захист м’якої черепиці. Протигрибкове покриття мають представники всіх модельних серій бітумної черепиці Owens Corning, що підтверджується гарантією про відсутність небажаної рослинності протягом 10 років;
Кріплення
ексклюзивна розробка Owens Corning для серії Duration – це спеціальна технологія кріплення SureNailTM, яка полягає в посиленні покрівельної плитки в місцях фіксації цвяхами. Використання додаткової смуги з цупкого склополотна заважає продавлюванню та подальшому розхитуванню бітумної черепиці. Також важливим є надміцне склеювання суміжних рядів матеріалу внаслідок того, що ділянка контакту клейкої смуги верхнього гонту припадає на смугу склополотна покрівельного листа нижнього ряду.

Покрівельна компанія «РУФ-АРТ» вже досить довго займається дистрибуцією бітумної черепиці Owens Corning та комплектуючих, успішно використовує при виконанні покрівельних робіт, тому точно знає про всі переваги і особливості використання даного матеріалу. Наші співробітники завжди раді поділитися досвідом та допомогти у раціональному проведенні розрахунків. Чекаємо на Вас у нашому офісі, тому не зволікайте і прихопіть з собою проект майбутнього даху!


читайте по-русски: Битумная черепица Owens Corning (Овенс Кёрнинг)

Також в нашому асортименті м'якої покрівлі: