РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Бітумна черепиця TEGOLA (ТЕГОЛА)

М'яка черепиця TEGOLA логотипМешканцям європейської частини планети добре відомо, що покрівельні матеріали від торгівельної марки «TEGOLA» поєднують у собі високу якість, надійність та вишуканість. Не є винятком і флагман італійського бренду, гнучка черепиця на бітумній основі, яка є наочним прикладом технічної майстерності і інноваційних досягнень компанії. Вишуканість форм, насичені кольори і доступна ціна бітумної черепиці – це лише деякі переваги, які можуть пояснити величезну популярність матеріалу серед домовласників у 73 країнах світу. Бітумна черепиця TEGOLA сьогодні знайшла застосування на покрівлях будівель по всій Україні. Київ, Одеса, Харків і багато інших міст можуть похвалитися дахами з неповторними візерунками, створеними м'якою черепицею ТЕГОЛА.

«Проектуй без обмежень!» - девіз компанії, який зобов'язує йти в ногу з часом, враховувати побажання споживачів покрівельного ринку, створювати нові і нові моделі. TEGOLA має найбагатший асортимент моделей з-поміж всіх виробників бітумної черепиці. Адже, тільки модельний ряд м'якої черепиці з базальтовою посипкою включає 10 варіантів нарізки у кількох колірних рішеннях. Більш того, серед них присутні оригінальні форми, яких немає у жодного з виробників гнучкої покрівлі. А матеріали престиж-класу? Це 11 ексклюзивних моделей з покриттями з міді, цинк-титану і алюмінію, наділених кольорами благородних металів. Мимоволі необмежені можливості такого широкого вибору можуть стати причиною довгих вагань, або ж викликати бажання спорудити декілька будинків…

Бітумна черепиця TEGOLA СУПЕР

Найтрадиційніші форми м'якої черепиці і природні кольори зібрані в лінії TEGOLA СУПЕР, яка пропонує нам оптимальне співвідношення вартості гнучкої черепиці і високої якості. Склад суміші для виготовлення продукції містить стабілізуючі добавки, що забезпечує необхідну міцність у найсуворіших умовах. Категорія СУПЕР впевнено переносить різкі перепади температур, рясні опади, пекуче сонце і т.п. Кам'яна присипка зовнішнього шару виконана з природного базальту, який пройшов керамічне випалювання, завдяки чому можливо досягти дивовижної гри світла і тіні. Відмінні властивості і елегантний вигляд покрівлі дозволяють говорити про лінію СУПЕР, як про найвдалішу черепицю від TEGOLA.

Бітумна черепиця TEGOLA СУПЕР Готик

Бітумна черепиця TEGOLA СУПЕР Готик – це покрівельні листи з прямокутними пелюстками різного розміру. У побуті така форма нарізки має назву «Лабіринт» і на покрівлі формує візерунок із хаотично розташованих плиток. У променях сонячного світла форма Готик виглядає досить рельєфно, що здалеку схоже на об'ємну дерев'яну або кам'яну покрівлю. Ненав'язливий малюнок покриття і насичені природні тони дають можливість використовувати м'яку черепицю TEGOLA СУПЕР Готик за будь-яких архітектурних форм даху, нехай то буде звичайний будиночок або палац.

Бітумна черепиця TEGOLA Готик Червоний граніт
Червоний граніт
Бітумна черепиця TEGOLA Готик Кедр
Кедр
Бітумна черепиця TEGOLA Готик Берест
Берест
Бітумна черепиця TEGOLA Готик Сланець
Сланець
Бітумна черепиця TEGOLA Готик Глиця
Глиця
Бітумна черепиця TEGOLA Готик Осінній клен
Осінній клен


Бітумна черепиця TEGOLA СУПЕР Мозаїк

Бітумна черепиця TEGOLA СУПЕР Мозаїк – це класична шестигранна форма нарізки м'якої черепиці, яка створює певну асоціацію з бджолиними стільниками або малюнком мозаїки. Колекція Мозаїк передає смаки консервативної європейської архітектури, наповнюючи екстер'єр будівлі елементами відповідного стилю. Спокійні тони, неяскраві колірні рішення і переливи, створені чорними гранулами, наповнюють зовнішній вигляд будинку приємними фарбами. Слід відмітити, що гнучка черепиця з колекції Мозаїк повністю вкрита шаром, що наклеюється самостійно, а це є відмінною підмогою для формування суцільного покрівельного килиму з високою вітростійкістю.

Бітумна черепиця TEGOLA Мозаїк Червоний граніт
Червоний граніт
Бітумна черепиця TEGOLA Мозаїк Кедр
Кедр
Бітумна черепиця TEGOLA Мозаїк Соснова кора
Соснова кора
Бітумна черепиця TEGOLA Мозаїк Сланець
Сланець
Бітумна черепиця TEGOLA Мозаїк Глиця
Глиця
Бітумна черепиця TEGOLA Мозаїк Синя ніч
Синя ніч


Бітумна черепиця TEGOLA СУПЕР Стандарт

Бітумна черепиця з чотирма однаковими пелюстками втілена в колекції TEGOLA СУПЕР Стандарт. Аналог американської форми «3-ТАВ», м'яка покрівля Тегола Стандарт відрізняється кількістю пелюстків, однак також просто монтується. З одного боку, через сувору геометричну форму вона виглядає на даху доволі просто, а з іншого – невимушено передає твердий характер власника, схильного до точних і прямих дій. Гнучка черепиця TEGOLA СУПЕР Стандарт більше належить до класичного архітектурного стилю, отже, є універсальною і підходить для забудов всіх типів. Одночасно з цим, чіткість ліній якось по-особливому підкреслює всю могутність будівель, збудованих із природних матеріалів – каменя, зрубу і т.п.

Бітумна черепиця TEGOLA Стандарт Червоний Європа
Червоний Європа
Бітумна черепиця TEGOLA Стандарт Кедр
Кедр
Бітумна черепиця TEGOLA Стандарт Соснова кора
Соснова кора
Бітумна черепиця TEGOLA Стандарт Чорний сланець
Чорний сланець
Бітумна черепиця TEGOLA Стандарт Зелений камінь
Зелений камінь
Бітумна черепиця TEGOLA Стандарт Синя ніч
Синя ніч


Бітумна черепиця TEGOLA СУПЕР Традишнл

Жодна з колекцій не здатна передати велич готичної культури настільки, як бітумна черепиця TEGOLA СУПЕР Традишнл. Для цієї колекції черепиці характерні покрівельні гонти з округлими пелюстками у формі хвоста бобра, за що модель і отримала однойменну розмовну назву. Округла форма пелюстків Традишнл надає матеріалу додаткової гнучкості, що дозволяє без ускладнень виконувати монтаж м'якої черепиці на дахах складної конфігурації: банях, арках, щипцях і т.д. За допомогою цієї колекції можна створити неповторний шедевр, адже її оригінальна форма сприяє втіленню необмежених дизайнерських фантазій.

Бітумна черепиця TEGOLA Традішинал Червоний Європа
Червоний Європа
Бітумна черепиця TEGOLA Традішинал Кедр
Кедр
Бітумна черепиця TEGOLA Традішинал Глиця
Глиця
Бітумна черепиця TEGOLA Традішинал Берест
Берест
Бітумна черепиця TEGOLA Традішинал Сланець
Сланець

Бітумна черепиця TEGOLA ПРЕМІУМ

Неординарність італійської творчості найкращим чином відображає лінійка ПРЕМІУМ, наповнена колекціями дизайнерських моделей TEGOLA. Такі ексклюзивні варіанти бітумної черепиці з кам'яною крихтою присутні в асортименті лише одного виробника – компанії Тегола. Лінія Преміум – це справжня знахідка для прихильників індивідуальності і неповторності, для тих, кому набридла одноманітність і хто хоче вигідно відрізнятися від сусіда. Окрім неповторного дизайну гнучка черепиця TEGOLA Преміум значно виграє і стосовно якості. Бітумна суміш складається з РМ-модифікованого бітуму і компонентів, які забезпечують довгий термін експлуатації, протидіють завчасному руйнуванню і підвищують стійкість до впливу УФ-випромінювання. Також не менш важливим є доступна вартість матеріалу, бо зазвичай, якщо питання стосується неординарних дизайнерських моделей, то ціни на бітумну черепицю значно зростають.

Бітумна черепиця TEGOLA ПРЕМІУМ Версаль

Напевно, продукт, назва якого ототожнюється з величною будовою французької архітектури, має відповідати йому за всіма вимогами. Ось і м'яка черепиця TEGOLA Преміум Версаль є справжнім втіленням вишуканості, шляхетності і елегантності. Великі ромбоподібні пелюстки округлої форми під час укладання на покрівлю створюють незвичайний лускоподібний візерунок, який з відстані не дозволяє визначити справжню природу походження покрівельного матеріалу. Колірні комбінації моделей Версаль розроблені настільки вдало, що кожного разу, дивлячись на покрівлю, уявляєш щось нове і щоразу відчуваєш неймовірне захоплення.

Бітумна черепиця TEGOLA Версаль Червоний Майоліка
Червоний Майоліка
Бітумна черепиця TEGOLA Версаль Коричневий Мореон
Коричневий Мореон
Бітумна черепиця TEGOLA Версаль Сірий Ардезія
Сірий Ардезія
Бітумна черепиця TEGOLA Версаль Зелений Смеральдо
Зелений Смеральдо


Бітумна черепиця TEGOLA ПРЕМІУМ Зодчий

Чарівність та харизму давнього будівництва здатна передати бітумна черепиця Тегола Преміум із співзвучною назвою Зодчий, яка вельми правдоподібно імітує природні покрівельні матеріали далекого минулого. Подібність до покрівельної дранки, сланцевої або керамічної плитки –все це притаманне моделям Преміум Зодчий. Прямокутні пелюстки різних розмірів, укладені у хаотичному порядку, передають ефектне враження покрівлі, зробленої руками, а ідеально підібрана колірна гама тільки підсилює таке сприйняття.

Бітумна черепиця TEGOLA Зодчий Дерево
Дерево
Бітумна черепиця TEGOLA Зодчий Обпалена глина
Обпалена глина
Бітумна черепиця TEGOLA Зодчий Темний сланець
Темний сланець
Бітумна черепиця TEGOLA Зодчий Старий камінь
Старий камінь


Бітумна черепиця TEGOLA ПРЕМІУМ Ліберті

Бітумна черепиця TEGOLA ПРЕМІУМ Ліберті дарує однакову чарівність і сучасному котеджу, і будівлі, виконаній у давньому архітектурному стилі. Нарізка покрівельних гонтів у вигляді трапеції з симетрично скошеним краями пелюстків чітко відокремлює кожну плитку, це декорує монотонну площину покрівлі, створюючи динамічний рельєфний малюнок. Гнучка черепиця Тегола Ліберті унікальна, тому дозволяє трохи розширити межі дизайнерських фантазій. Заслуговує на увагу і багата колірна гама: базальтова крихта підібрана так ретельно, щоб максимально передати гармонію природи.

Бітумна черепиця TEGOLA Ліберті Червоний Європа
Червоний Європа
Бітумна черепиця TEGOLA Ліберті Червоний Іспанія
Червоний Іспанія
Бітумна черепиця TEGOLA Ліберті Соснова кора
Соснова кора
Бітумна черепиця TEGOLA Ліберті Темний сланець
Темний сланець
Бітумна черепиця TEGOLA Ліберті Зелений камінь
Зелений камінь


Бітумна черепиця TEGOLA ПРЕМІУМ Кастело

Колекція TEGOLA ПРЕМІУМ Кастело з'явилась відносно недавно, але вже завоювала інтерес у прихильників торгівельної марки Тегола. Кольори м'якої бітумної черепиці підібрані таким чином, що людина мимоволі переноситься в епоху середньовічних замків і лицарських турнірів, до джерел зародження готичного мистецтва. Унікальна і неповторна Кастело є ідеальною для оформлення багаторівневих дахів з банями, баштами і арками. Її вартість знаходиться в межах доступності не тільки для заможного забудовника, тому цікавість до TEGOLA Кастело постійно зростає.

Бітумна черепиця TEGOLA Кастело Червоний Європа
Червоний Європа
Бітумна черепиця TEGOLA Кастело Дерево
Дерево
Бітумна черепиця TEGOLA Кастело Берест
Берест
Бітумна черепиця TEGOLA Кастело Темний сланець
Темний сланець
Бітумна черепиця TEGOLA Кастело Старий камінь
Старий камінь

Бітумна черепиця TEGOLA Топ Шингл

Не останнє місце за популярністю в асортименті гнучкої черепиці TEGOLA (Тегола) посідає лінія Топ Шингл, представлена кількома колекціями. Топ Шингл задовольняє потреби бюджетного сегменту будівництва, хоча у процесі її виробництва дотримані всі технічні інструкції і технологічні етапи. Сировиною для виготовлення м'якої черепиці лінії Топ Шингл є той самий РМ-модифікований бітум зі стабілізуючими добавками і ті самі базальтові гранули, які використовуються для продукції з більш вартісного сегменту TEGOLA. Головна відмінність – зменшена товщина покрівельних гонтів, через що бітумна черепиця Топ Шингл є трохи легшою. Тим не менш виробник гарантує довгу і бездоганну службу всім колекції з лінійки, а приваблива (у порівнянні з конкурентами) ціна м'якої черепиці робить матеріал затребуваним лідером.

Бітумна черепиця TEGOLA Топ Шингл Футуро

Колекція Топ Шингл Футуро пропонує полегшений варіант покрівлі з лабіринтоподібною нарізкою, доступною у чотирьох колірних рішеннях. За стилістикою гнучка черепиця Топ Шингл Футуро пасує і класичним, і модерним забудовам, ззовні нагадуючи дранку або лемех. Привабливість покрівельного матеріалу пов'язана з непоганою якістю, а недорога вартість м'якої черепиці Тегола Футуро відкидає будь-які сумніви.

Бітумна черепиця TEGOLA Футуро Коричневий
Коричневий
Бітумна черепиця TEGOLA Футуро Червоний
Червоний
Бітумна черепиця TEGOLA Футуро Сірий
Сірий
Бітумна черепиця TEGOLA Футуро Зелений
Зелений


Бітумна черепиця TEGOLA Топ Шингл Смальто

Недорогий і популярний серед українських забудовників «Стільник» можна вибрати в колекції бітумної черепиці Тегола Топ Шингл Смальто. Насичені відтінки червоного, коричневого, зеленого і сірого кольору, гарно підкреслені чорною тінню, полегшують втілення рішень дизайнерів, органічно доповнюють відповідні фасади будівель. Широка площина клейкої основи сприяє швидкому і міцному склеюванню гонтів між собою, тому можна бути упевненим у надійності покрівельного покриття.

Бітумна черепиця TEGOLA Смальто Коричневий
Коричневий
Бітумна черепиця TEGOLA Смальто Червоний
Червоний
Бітумна черепиця TEGOLA Смальто Сірий
Сірий
Бітумна черепиця TEGOLA Смальто Зелений
Зелений


Бітумна черепиця TEGOLA Топ Шингл Вінтаж

Стилістика лінійки Тегола Шингл Вінтаж заснована на наслідуванні сланцевої плитки, яку візуально імітує прямокутна нарізка гонтів. Забарвлення зовнішнього шару гнучкої черепиці складається з кількох комбінацій різнокольорових кам'яних гранул. Естетична задумка компанії Тегола полягає у намірі надати матеріалу вигляд зістареного покрівельного покриття, для чого на бітумній черепиці були оформлені фрагменти більш темних тонів, ніж основні. В цілому ж TEGOLA Вінтаж однаково підходить для обладнання даху як будівель у стилі «хай-тек», так і для будов з акцентом на давнину.

Бітумна черепиця TEGOLA Вінтаж Коричневий
Коричневий
Бітумна черепиця TEGOLA Вінтаж Червоний
Червоний
Бітумна черепиця TEGOLA Вінтаж Сірий
Сірий
Бітумна черепиця TEGOLA Вінтаж Зелений
Зелений


Виробництво м'якої черепиці TEGOLA (Тегола)

Бітумна м'яка черепиця TEGOLA (Тегола) – це продукція італійського концерну TEGOLA CANADESE, провідного європейського виробника покрівельних матеріалів, визнаного світовими лідерами галузі. Свою діяльність компанія почала у 1976 році з відкриття власного виробництва і ось вже більше 35 років м'яка покрівля від компанії TEGOLA слугує своєрідним орієнтиром для конкурентів. За довгий час існування царина інтересів корпорації поширилась на 73 країни світу, а загальна кількість співробітників перевищує 5 тисяч людей. Сучасну могутність CANADESE красномовно описують цифри - 11 млн. кв.м. бітумної черепиці на рік (49% ринку Європи), більше 50 моделей черепиці, більше 200 варіантів забарвлення.

Такого рівня торгівельна марка TEGOLA досягла завдяки довгостроковій стратегії росту. У зв'язку з інтенсивним розвитком людства, компанія TEGOLA вважає своїм обов'язком оперативно реагувати на всі побажання ринку, внаслідок чого вимушена постійно розробляти і впроваджувати нові і нові технології. Обсяг коштів, які корпорація вкладає у наукові розробки і розвиток персоналу просто неймовірний. Результат є очевидним – поява TEGOLA на ринку кожної країни асоціюється зі своєрідною «пропискою». Так, у 2004 році у Росії було запущено фабрику з виробництва гнучкої черепиці, яка забезпечена найновішим обладнанням і технологіями. Виробничий процес повністю автоматизовано і контролюється з головного офісу в режимі «он-лайн».

Переваги гнучкої черепиці Тегола

Склополотно
не піддається розтягуванню, бо виготовлено зі склотканини з хаотичним розподіленням полотна;
Бітумний склад
для виробництва віх колекцій гнучкої черепиці використовується компаунд тільки на основі РМ-модифікованого бітуму;
Гранули
У виготовленні бітумної черепиці беруть участь тільки базальтові гранули без домішок, розподілені на три фракції. Забарвлення гранул обов'язково супроводжується керамізацією (випалюванням).

Покрівельна компанія «РУФ-АРТ» запрошує ознайомитись із величезним асортиментом бітумної черепиці TEGOLA. У нашому офісі Ви отримаєте докладну консультацію про всі моделі м'якої покрівлі, на власні очі побачите зразки продукції, після чого зможете з легкістю зробити єдиний правильний для себе вибір. Окрім того, поки Ви будете насолоджуватись кавою, наші співробітники розрахують кількість покрівельних матеріалів відповідно до Вашого проекту.


читайте по-русски: Битумная черепица TEGOLA (ТЕГОЛА)

Ще в асортименті гнучкої черепиці: