РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Покрівельна компанія «РУФ-АРТ»

Покрівельна компанія «РУФ-АРТ» завдяки багаторічному досвіду роботи з покрівельними матеріалами, користується репутацією надійного партнера серед своїх клієнтів, чи то будівельна організація, або ж архітектор, виконроб чи приватна особа. Ми постійно ставимо перед собою завдання надавати нашим клієнтам високоякісний сервіс одночасно з доступними цінами на якісні матеріали для покрівлі та професійне виконання монтажних робіт. Адже, сьогодні це єдиний вірний спосіб обійти конкурентів і стати для потенційного споживача своєрідним орієнтиром у пошуку комплексних покрівельних рішень. Таким чином, погоджуючись на співпрацю з нами, Ви можете бути впевненими у професійності, якості, пунктуальності та економії.

Покрівельні матеріали

Металочерепиця

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Комплектуючі для покрівлі

Підпокрівельні плівки, мембрани

Утеплювачі

Водостоки

Мансардні вікна

Софіти

Системи безпеки

Зараз Ви перебуваєте на офіційному сайті нашої компанії, який дасть змогу краще зрозуміти головні аспекти, що стосуються питань влаштування нової та ремонту чи заміни старої покрівлі. Серед великої кількості інформації можна знайти відповіді на багато запитань стосовно покрівельних матеріалів та особливостей виконання покрівельних робіт, а також детальніше ознайомитись з багатьма пропозиціями покрівельного ринку України. Сподіваємось, що час приділений вивченню інформації не буде марним. В будь-якому разі, Ви завжди можете зателефонувати в наш офіс, де обов’язково отримаєте додаткову консультацію!

Серед пропозицій компанії «РУФ-АРТ» представлена продукція від провідних світових виробників покрівельних матеріалів: металочерепиця та профнастил (Ruukki, ArcelorMittal, SSAB, ThyssenKrupp, USS), бітумна черепиця (RoofShield, Kerabit, Katepal, IKO, Owens Corning, GAF, Shinglas, Tegola), цементно-піщана черепиця (BRAAS, CREATON, Забудова), композитна черепиця (Gerard, Metrotile, Evertile), керамічна черепиця (BRAAS, Roben, CREATON), а також всі необхідні матеріали для комплектації покрівлі: OSB-3 (Kronopol, Kronospan, EGGER), підпокрівельні плівки (Juta, MARMA, Strotex), системи водостоків (ROOFART, Orima, Profil), утеплювач (Rockwool, Paroc, Izover, IZOVAT), мансардні вікна (Roto, Velux), снігозатримувачі (Orima, WABIS), вентиляційні елементи покрівлі (ROSSMASTER, RidgeMaster, Vilpe, KRONOPLAST, WIRPLAST), софіт та інше.

Персонал компанії регулярно проводить моніторинг ринку покрівельних матеріалів, аналізує технічну інформацію, ознайомлюється з відгуками покрівельників і клієнтів, що сприяє оновленню товарного асортименту. Переважна більшість продукції знаходиться на складі покрівельних матеріалів у Києві, де забезпечуються належні умови зберігання, а товари, що комплектуються за попереднім замовленням, поставляються споживачу в найкоротші терміни.

Особливості сервісу покрівельної компанії "РУФ-АРТ":

Професійна консультативна допомога
фахівці компанії завжди нададуть детальну інформацію щодо покрівельних матеріалів, аксесуарів та комплектуючих, нюансів виконання покрівельних робіт, а також проконсультують з будь-яких технічних питань.
Інформаційна підтримка
ми володіємо величезною кількістю всілякої довідкової інформації відносно покрівельних матеріалів та монтажу покрівлі - це буклети, технічні каталоги, інструкції з експлуатації, відеоматеріали, фотогалерея покрівельних робіт та інше.
Безкоштовне проведення замірів
наша компанія надає для своїх клієнтів послуги з проведення необхідних інструментальних замірів на об'єкті для оцінки майбутніх покрівельних робіт і точного розрахунку необхідних покрівельних матеріалів.
Проектування покрівель
якщо у Вас немає проектної документації або ж Ви вирішили реконструювати дах будівлі, наші інженери допоможуть розробити повний проект з урахуванням особливостей споруди і Ваших побажань, після чого лише залишиться підібрати покрівельні матеріали та здійснити монтаж покрівлі.
Наочні посібники
в офісі покрівельної компанії "РУФ-АРТ" представлені велика кількість зразків покрівельних матеріалів, виставкові стенди, які дають можливість полегшити вибір відповідних матеріалів, здійснити підбір кольору і моделі.
Доступна ціна покрівельних матеріалів
наша компанія є офіційним представником багатьох торгових марок, тому рівень торговельної націнки у нас мінімальний.
Шеф-монтаж
співробітники компанії при необхідності проводять навчання покрівельників клієнта, на прохання клієнта здійснюють технічний нагляд при монтажі покрівельних матеріалів.
Комплексні знижки
при замовленні повного комплекту покрівельних матеріалів в нашій компанії, Ви гарантовано отримаєте максимальні знижки по кожній позиції товарів і кращу ціну на покрівельні роботи.
Гарантія та сертифікати
якість і безпека всього асортименту покрівельних матеріалів підтверджується відповідними дозвільними документами: сертифікатами, результатами технічних досліджень, висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи тощо.
Доставка
сервісне обслуговування в компанії «РУФ-АРТ» передбачає організацію доставки товару клієнту, причому, залежно від обсягу покрівельних матеріалів в замовленні, передбачається доставка на пільгових умовах або зовсім безкоштовно.

Наша головна мета в амплуа постачальника та підрядника - це виправдати Вашу довіру!


Можливо Вас зацікавить додаткова інформація про покрівлю: