РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Ізоляція покрівлі

”teploizolyatsiyaЗазвичай монтаж даху супроводжується необхідністю використання ізоляційних матеріалів, особливо при будівництві споруд з жилими мансардними поверхами. Сучасні технології при проведенні покрівельних робіт передбачають сукупність виконання таких заходів:

  • теплоізоляція;
  • гідроізоляція;
  • пароізоляція;
  • звукоізоляція.

Річ у тому, що покрівля є своєрідною буферною зоною між навколишнім середовищем і мікрокліматом всередині будівлі, але на відміну від стін і фундаменту вона більш уразлива для вільного руху повітряних потоків. Враховуючи той факт, що тепле повітря постійно прагне вгору, а холодне опускається донизу, найбільші теплові втрати будівлі виникають саме в області даху. Це, перш за все, безпосередньо пов'язано з особливостями монтажу матеріалів для покрівлі і товщиною покрівельного пирога.

”uteplennyaДо ефективних методів протидії втратам тепла можна з впевненістю віднести теплоізоляцію покрівлі або, по-народному – утеплення даху. Якісна теплоізоляція досягається шляхом грамотного планування ще до початку виконання робіт з утеплення покрівлі і залежить як від якості теплоізоляційних матеріалів, так і від професійних навичок монтажної бригади. Найчастіше для утеплення даху використовується мінераловатні утеплювачі: скловата або базальтова вата. При цьому, відповідно до встановлених норм, товщина шару утеплення повинна бути не менше 200-250 мм, але найбільш поширеним контуром утеплення є шар у 150 мм.

Гідроізоляція покрівлі здійснюється з метою захисту усіх складових покрівельного пирога від проникання вологи, яка здатна викликати несприятливі руйнування, процеси гниття і розкладання, корозії тощо. Крім цього, намокання утеплювача призводить до різкого зниження теплоізоляційних властивостей (побутовий приклад: мокрі валянки втрачають властивість збереження тепла). Але найбільш неприємний момент, що потрапляння вологи в утеплювач даху, практично, зводить нанівець велику статтю фінансових витрат по теплоізоляції покрівлі.

Іншим джерелом можливого надходження небажаної вологи в шар утеплення даху є водяна пара зсередини будівлі - обов'язковий атрибут людської життєдіяльності. Тому для запобігання негативних наслідків необхідно зупинити конвекцію пари, тобто влаштувати пароізоляцію. Загалом, заходи гідроізоляції та пароізоляції при монтажі даху покликані зупинити вільний рух вологи в шар утеплювача за допомогою використання спеціальних підкровельних плівок (паробар'єр, гідробар'єр) або дифузійних мембран (Євробарьер).

Звукоізоляція покрівлі має на меті ослаблення шуму, проникаючого всередину будівлі ззовні. Через дорогу вартість матеріалів звукоізоляцією зазвичай нехтують, але при наявності "голосних" покрівельних матеріалів (металочерепиця, профнастил, фальцеві листи і т.д.) вона вкрай необхідна. Однак, функцію "звукоізолятора" непогано виконують утеплювачі на основі технічної вати, тому в умовах дефіцитного бюджету на будівництво, в більшості випадків достатньо подбати про щільну теплоізоляцію.

Раціональна теплоізоляція будівлі, якісний теплоізоляційний матеріал, правильне проведення робіт з використанням усіх фаз утеплення збереже сприятливий мікроклімат всередині Вашого будинку і дозволить заощадити значні фінансові кошти на опаленні взимку і кондиціюванні влітку!

Вартість робіт по ізоляції покрівлі:


Найменування робіт Одиниці вимірювання Вартість, грн
Монтаж утеплювача м.кв. 25-30*
Монтаж пароізоляції м.кв. 5-10*
Монтаж гідроізоляції м.кв. 5-10*

Покрівельні роботи від компанії "РУФ-АРТ" передбачають виконання заходів ізоляції покрівлі як у складі комплексного монтажу даху, так і по окремих елементах.


читайте по-русски: Изоляция кровли