РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Керамічна черепиця BRAAS (БРААС)

Logo naturalnoy cherepici BRAASСеред великої кількості покрівельних матеріалів навряд чи можна знайти настільки доступний за вартістю і водночас надійний продукт, як німецька керамічна черепиця BRAAS. Високі експлуатаційні характеристики і привабливий зовнішній вигляд сприяє інтенсивному зростанню армії прихильників матеріалу, число яких інтенсивно збільшується щороку.

Елементи натуральної покрівлі BRAAS характеризуються точністю геометричних розмірів і чітким припасуванням замкових з'єднань, що забезпечує простоту укладання керамічної черепиці. Компактні плитки і наявність оригінальних аксесуарів дозволяють у скорочені терміни виконувати покрівельні роботи без шкоди для якості. При цьому вигляд і конфігурація не мають ніякого значення, бо асортимент черепиці має досить різноманітні форми і властиві їм індивідуальні способи кріплення. У цілому, покрівельне покриття БРААС, змонтоване згідно вимог інструкцій і рекомендацій, здатне протистояти агресивному впливу зовнішнього середовища. Наприклад, буревію, температурним коливанням, кислотним дощам тощо.

Керамічна черепиця БРААС представлена великим асортиментним рядом елегантних моделей та колірних відтінків. Профільні форми плиток мають чіткі та гарні обриси. Використання тієї чи іншої моделі дозволяє дизайнерам без обмежень творити у різноманітних стилях. Таким чином, однаково успішно можна створити і класичну старовинну покрівлю, і сучасне вишукане обрамлення. Не дарма назви колекцій ідентичні дорогоцінним каменям. Адже як огранований камінь прикрашає свою оправу, так вишукана черепиця надає будівлі особливої харизми, підкреслює багатий смак її власника і, нарешті, масивність керамічного покриття створює фундаментальне відчуття впевненості.

BRAAS Рубін 13V

Класична натуральна черепиця BRAAS втілена в моделі Рубін 13V. Щоб описати переваги та вартості цієї моделі, достатньо відмітити можливість використання на дахах із малими схилами скатів. Пазові замки забезпечують високий ступінь захисту і належну функціональність у найекстремальніших умовах, а наявність різноманітних добірних елементів допомагає реалізувати найцікавіші проекти. Привабливість черепиці не знає часових меж, вона актуальна у будь-яку епоху. Завдяки різноманітності колірної гами, гармонічний профіль завжди доречний для будь-якої будівлі.

Ангоба Глазур
Керамічна черепиця BRAAS Рубін 13V Мідний
Мідний
Керамічна черепиця BRAAS Рубін 13V Коричневий
Коричневий
Керамічна черепиця BRAAS Рубін 13V Чорний
Чорний
Керамічна черепиця BRAAS Рубін 13V Тік
Тік
Керамічна черепиця BRAAS Рубін 13V Каштан
Каштан
Керамічна черепиця BRAAS Рубін 13V Чорний
Кристально Чорний
Керамічна черепиця BRAAS Рубін 13V Синяво Чорний
Синяво Чорний


ТОП Глазур
Керамічна черепиця BRAAS Рубін 13V Діамантово-чорний
Діамантово-
чорний
Керамічна черепиця BRAAS Рубін 13V Діамантово-зелений
Діамантово-
зелений

BRAAS Рубін 9V

Модель BRAAS Рубін 9V пропонує традиційну хвилеподібну форму з пазовим замковим з'єднанням, однак відрізняється дещо збільшеним розміром плитки. Взагалі, великоформатна керамічна черепиця, ціна якої значно нижча за вартість стандартних моделей, незамінна для покрівель з великою площею поверхні. Тому використовуючи Рубін 9V можна не тільки зекономити кошти, але й прискорити процес виконання монтажних робіт. Іншою унікальною особливістю є наявність так званого «розумного замка», завдяки чому з'являється можливість регулювати крок обрешетування.

Ангоба Керамічна черепиця BRAAS Рубін 9V Мідний
Мідний
Керамічна черепиця BRAAS Рубін 9V Коричневий
Коричневий
Керамічна черепиця BRAAS Рубін 9V Чорний
Чорний


Глазур Керамічна черепиця BRAAS Рубін 9V Каштан
Каштан
Керамічна черепиця BRAAS Рубін 9V Чорний
Чорний

BRAAS Гранат 13V

Старовинну форму натуральної черепиці імітує колекція BRAAS Гранат 13V. Характерна риса моделі – це низький профіль із двома жолобами, через що її ще називають фальцьованою з двома жолобами. Черепична плитка має подвійний пазовий замок, який забезпечує у з'єднанні надійний герметичний вузол. Керамічна черепиця Гранат 13V є невід'ємним традиційним покриттям більшості пам'яток архітектури, які збереглися до наших днів. І навіть сьогодні багато архітекторів, стилізуючи об'єкти, які розробляються під давнину, віддають перевагу саме цій моделі.

Ангоба Керамічна черепиця BRAAS Гранат 13V Мідний
Мідний
Керамічна черепиця BRAAS Гранат 13V Чорний
Чорний


Глазур Керамічна черепиця BRAAS Гранат 13V Тік
Тік
Керамічна черепиця BRAAS Гранат 13V Каштан
Каштан

BRAAS Амбер 12V

Втіленням сучасних інноваційних рішень у галузі виробництва натуральної черепиці з глини є модель Амбер 12V. Головна унікальна перевага – особливе замкове з'єднання, яке забезпечує вільний хід плиток вертикаллю до 30 мм. Завдяки цьому відпадає необхідність підрізання коникового ряду черепиці при «незручній» довжині скату, що спрощує покрівельні роботи. Колірні відтінки антрацит та коричневий надаються шляхом фарбування у масі, що робить їх непіддатливими вигорянню навіть на пекучому сонці. Крім цього, колекції Амбер властиві легка вага при збільшеній міцності.

Ангоба Керамічна черепиця BRAAS Амбер 12V Червоний
Червоний
Керамічна черепиця BRAAS Амбер 12V Коричневий
Коричневий
Керамічна черепиця BRAAS Амбер 12V Мідний
Мідний
Керамічна черепиця BRAAS Амбер 12V Чорний
Чорний

BRAAS Топаз 13V

Формат пазової черепиці з колекції Топаз 13V зовні демонструє чіткі контури, традиційні для північних земель Німеччини. Правильні лінії рядової черепиці, точні контури фасонних елементів, насичені кольори і інші стереотипи німецької архітектури знайшли себе в натуральній черепиці Топаз 13V. У той же час, незважаючи на свою простоту, сувора форма плиток підкупає своєю вишуканістю і стриманістю, тому, дивлячись на однорідне дахове покриття, мимоволі відчуваєш щось величне, гротескне.

Ангоба Керамічна черепиця BRAAS Топаз 13V Мідний
Мідний
Керамічна черепиця BRAAS Топаз 13V Коричневий
Коричневий
Керамічна черепиця BRAAS Топаз 13V Чорний
Чорний


Глазур Керамічна черепиця BRAAS Топаз 13V Тік
Тік
Керамічна черепиця BRAAS Топаз 13V Каштан
Каштан
Керамічна черепиця BRAAS Топаз 13V Синяво Чорний
Синяво Чорний

BRAAS Опал

BRAAS Опал- це пласка природна черепиця з напівкруглим закінченням, у побуті її впізнають за розмовною назвою «хвіст бобра». Відсутність замків передбачає укладання керамічних плиток внапусток (можна навіть у два шари), в результаті чого виходить гарне покриття, яке нагадує луску. Такий вид черепиці може похвалитися тисячолітньою історією і донині є всюди популярним, як для реставрації архітектурних пам'ятників, так і в приватному будівництві.

Натуральна Керамічна черепиця BRAAS Опал Натуральна


Ангоба Керамічна черепиця BRAAS Опал Мідний
Мідний
Керамічна черепиця BRAAS Опал Коричневий
Коричневий
Керамічна черепиця BRAAS Опал Чорний
Чорний


Глазур Керамічна черепиця BRAAS Опал Тік
Тік
Керамічна черепиця BRAAS Опал Каштан
Каштан
Керамічна черепиця BRAAS Опал Чорний хрусталь
Чорний хрусталь
Керамічна черепиця BRAAS Опал Бук
Бук
Керамічна черепиця BRAAS Опал Королевський сірий
Королевський сірий


ТОП Глазур Керамічна черепиця BRAAS Опал Діамантово-чорний
Діамантово-
чорний
Керамічна черепиця BRAAS Опал Діамантово-зелений
Діамантово-
зелений

BRAAS Смарагд

Різновидом пласкої черепиці з плитками унікальної ромбічної форми є модель Смарагд. Складена докупи покрівля створює лускуватий візерунок із чітко окресленими діагональними лініями, а візуальний ефект акцентується на гладкій дзеркальній поверхні матеріалу. Елітна керамічна черепиця Смарагд поступається кольорами багатьом покрівельним матеріалам в Києві, бо доступна лише в кількох варіантах. Тим не менш, їх цілком достатньо щоб узгодити екстер'єр будівлі з дахом, адже насправді, унікальна форма черепиці мимоволі фокусує на собі всю основну увагу оглядача.

Ангоба Керамічна черепиця BRAAS Смарагд Чорний
Чорний
Глазур Керамічна черепиця BRAAS Смарагд Тік
Тік
Керамічна черепиця BRAAS Смарагд Каштан
Каштан
Керамічна черепиця BRAAS Смарагд Чорний кришталь
Чорний кришталь

Історія і виробництво черепиці BRAAS

Перші згадки про торгівельну марку BRAAS відносяться до 1953 року, коли німецький підприємець спільно з англійським індустріальним гігантом Redland заснували у містечку Хойзенштамм, неподалік від Франкфурту-на-Майні, компанію з виробництва цементно-піщаної черепиці. У кінці 20-го століття компанія BRAAS асимілюється з підприємством Rupp Keramik, після чого починається серійне виробництво глиняної керамічної черепиці. Трохи пізніше BRAAS інвестувала у будівництво заводів з новітнім обладнанням і технологіями. У 2007 році компанія стала частиною Monier Group, яка після реструктуризації у 2014 році почала називатися Braas Monier Building Group.

Сьогодні корпорація Braas Monier Building Group є крупним постачальником і виробником будівельних матеріалів для скатного даху: цементно-піщаної і керамічної черепиці, підкладкових матеріалів, кріпильних елементів, засобів герметизації покрівлі, димохідних труб, вентиляційних систем, водостоків, теплоізоляції та інших. За корпоративною інформацією, група компаній складається з філіалів у 36 країнах і 107 виробничих майданчиків у 27 країнах, на яких працює 7400 співробітників. Об'єм продажу за підсумками 2013 року склав 1228,2 мільярда євро.

Виробництво керамічної черепиці традиційно зосереджено на підприємствах Німеччини, які оснащено сучасним обладнанням. Разом з інноваційними технологіями це є запорукою високої якості продукції. Всі плитки однакові і характеризуються точною геометрією. Ідеальна формула сировинної суміші передбачає наявність у складі тільки пластичних видів глини, при чому обов'язково різних сортів, що дозволяє домогтися максимального збереження всіх природних якостей різнорідної глини. У підсумку з конвеєра сходить продукція з високими показниками міцності і стійкості до будь-яких впливів. Упевненість у надійності покрівельних матеріалів BRAAS, які випускаються, підтверджується довгостроковими гарантійними зобов'язаннями.

Запорукою успіху продукції BRAAS на споживчому ринку, перш за все є її безперечні переваги. До них належать підвищена міцність, стійкість до перепадів температур, вогнестійкість, довговічність, привабливий зовнішній вигляд і інші важливі властивості. Натуральній черепиці БРААС властиві низькі показники теплопровідності, тому у внутрішніх приміщеннях, навіть якщо вони знаходяться під дахом, завжди зберігається чудовий мікроклімат. Заслуговує на схвалення і зовнішнє покриття черепиці, яке має відмінну кольоростійкість і не піддається вигорянню на сонці.

Отже, натуральна керамічна черепиця BRAAS вже багато років є синонімом німецької якості. Однак її вартість трохи вища у порівнянні з іншими матеріалами. Тим не менш, достатньо одного разу придбати дійсно якісну покрівлю, щоб забути про необхідність неминучої заміни покриття та про постійні експлуатаційні витрати. У нашій компанії Ви можете купити керамічну черепицю провідних європейських виробників, перевірену часом і кліматом. Для наших клієнтів діє система комплексних знижок при одночасному замовленні матеріалів і покрівельних робіт, що дозволяє суттєво зекономити на зведенні даху.


читайте по-русски: Керамическая черепица BRAAS (БРААС)

Інші варіанти керамічної покрівлі: