РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Керамічна черепиця Roben (Робен)

Logo naturalnoy cherepici BRAASОсь вже кілька десятиліть ошатною прикрасою для європейських будинків є керамічна черепиця німецької торгівельної марки Roben. Покрівельні матеріали, вироблені з відбірних сортів пластичної глини, гарантують надійність і довгий термін служби даху. Підтвердженням високої якості може бути той факт, що компанія безпосередньо пов'язана з виробництвом природних матеріалів із глини вже близько 150 років. Отриманий багаторічний досвід став основою технології з виробництва черепиці, а постійне впровадження інноваційних розробок дозволяє довести продукт до довершеності. Завдяки своїм перевагам, натуральна покрівля від Roben завоювала симпатію не лише європейських виробників, але і на американському континенті.

Торгівельна марка Roben пропонує багатий вибір натуральної черепиці з кількох видів профілів і колірних рішень. Кожному модельному ряду властиві свої габаритні розміри черепичних плиток, що дозволяє мінімізувати кількість відходів при зведенні даху. Провівши відповідний розрахунок завчасно, можна значно зекономити під час купівлі тієї чи іншої моделі. Більше того, фінансова політика компанії Roben зорієнтована на доступність матеріалів для широкого кола споживачів, тому вартість керамічної черепиці вигідно відрізняється від конкурентів.

PIEMONT

Середньохвилева черепиця Roben Piemont ідеально підходить для зведення дахів з невеликими схилами скатів. Цьому сприяє система замкових з'єднань, яка забезпечує надійне та щільне примикання робочих елементів один до одного. Спеціальна форма замка дозволяє зміщати плитки черепиці вертикально, що дає можливість за необхідності регулювати відстань між рейками. Колірні рішення колекції Робен Пьемонт включають як традиційні, так і дизайнерські відтінки, здатні успішно надати будівлі класичного і сучасного стилю.

Ангоба Керамічна черепиця Roben Piemont Copper
Мідний
Керамічна черепиця Roben Piemont Rustic
Рустикальний
Керамічна черепиця Roben Piemont Brown
Коричневий
Керамічна черепиця Roben Piemont Autumn Leave
Осінній лист
Керамічна черепиця Roben Piemont Chestnut
Каштан
Керамічна черепиця Roben Piemont Trentino
Трентіно
Керамічна черепиця Roben Piemont Antratsit
Антрацит
Глазур Керамічна черепиця Roben Piemont Tobago
Тобаго
Керамічна черепиця Roben Piemont Grey
Сірий

MONZAPLUS

Колекція великоформатної черепиці MONZAPLUS дійсно справжня знахідка і для домовласника, і для покрівельника. Завдяки збільшеним розмірам плиток черепиці, перший може значно зекономити на покрівельному матеріалі та обрешетуванні, другий (підрядник) витрачає значно менше часу на покрівельні роботи. Наступною перевагою Roben MONZAPLUS є мінімальне навантаження на несучі конструкції будівлі, зумовлене облегшеною до 38,71 кг/м? вагою. Також слід зазначити, подавання на покрівлю і перенесення дахом зручні і менш трудомісткі, бо кожен пакунок черепиці містить 5 черепків.

Ангоба Керамічна черепиця Roben Monzaplus Copper
Мідний
Керамічна черепиця Roben Monzaplus Chestnut
Каштан
Керамічна черепиця Roben Monzaplus Trentino
Трентіно
Керамічна черепиця Roben Monzaplus Antratsit
Антрацит
Глазур Керамічна черепиця Roben Monzaplus Tobago
Тобаго
Керамічна черепиця Roben Monzaplus Grey
Мадуро

BORNHOLM

Roben BORNHOLM представляє натуральну черепицю Ѕ-подібної форми або за більш поширеною назвою – хвилясту черепицю. Така модель більше інших належить до класичних матеріалів для покрівлі, тому часто використовується для реконструкції історичних споруд або під час оформлення будівель у традиційному старовинному стилі. Хвилеподібна форма елементів утворює ефектну гру світла і тіні, підкреслюючи граціозність споруди. До технічних переваг цієї конструкції належать морозостійкість, міцність, низьке водопоглинення і опір несприятливим погодним умовам. Хоча, подібними перевагами володіють всі представники продукції Roben.

Ангоба Керамічна черепиця Roben Bornholm Natural
Натуральний
Керамічна черепиця Roben Bornholm Copper
Мідний
Керамічна черепиця Roben Bornholm Chestnut
Каштан
Глазур Керамічна черепиця Roben Bornholm Tobago
Тобаго

Керамічна черепиця Roben (Робен) – це екологічно чистий матеріал для покрівлі, який умовно базується на чотирьох стихіях природи: землі, воді, повітрі і вогні. Іншими словами, черепки, сформовані з пластичних порід глини з додаванням води, проходять обробку у середовищі з гарячим повітрям (сушіння) і потім вогнем (обпалення). В результаті отримують екологічно чисту продукцію з вражаючими експлуатаційними характеристиками. Звісно, для фарбування черепиці використовуються спеціальні барвники, але вони теж мають природне походження. До переліку переваг входить і такий показник, як ідентичність розмірів плиток, через що під час монтажу черепиці зникає необхідність слідкувати за геометрією робочих елементів. У результаті, виконання покрівельних робіт – одне задоволення, а саме покриття у кінці демонструє чіткі рівні ряди.

Історія і виробництво

Підвалини для виникнення торгівельної марки Roben були закладені ще в далекому 1855 році Августом Лаувом з будівництва першого цегляного заводу у Бокхорні на Фризьких островах і ще одного Цетель-Швайнебрюке 10років потому. Пізніше керівництво заводом перейшло до Бернхарда Фрідріха Рьобена, на честь якого названо бренд із півторастолітньою історією. Сучасна корпорація нараховує 14 заводів, розташованих у різних частинах планети, які виробляють високоякісну цеглу і не менш якісні керамічну черепицю, клінкерну плитку для фасадів, підлогову кераміку, тротуарну плитку та інше.

Підприємства з виробництва натуральної черепиці для покрівлі розташовані неподалік від глиняних кар'єрів, що забезпечує безперервний процес заготівлі сировини. Велику увагу приділяють охороні навколишнього середовища, у зв'язку з чим, на виробництві оптимізовано всі технологічні процеси відносно зниження теплового забруднення і шкідливих викидів. Нові заводи з виробництва природної черепиці оснащено сучасними лініями і обладнанням, які випускають близько 70 млн черепичних плиток на рік. Сьогодні виробничі підприємства групи Roben переобладнані під використання унікальної інноваційної технології, пов'язаної з обпаленням черепиці. Так, вертикальне розташування сирих черепків дозволяє не тільки домогтися рівномірного нагрівання плиток, але і суттєво знизити витратну частину завдяки максимальному заповненню пічок. Важливо це чи ні, але за умови збереження високої якості кінцевого продукту, ціна керамічної черепиці значно знижується і майже наближена до вартості бітумної черепиці.

Натуральна керамічна черепиця Roben заслуговує на пильну увагу з боку прихильників раціонального будівництва. Асортимент продукції підкуповує своєю багатогранністю і дозволяє підібрати якісний і надійний матеріал для будівлі будь-якої стилістики. Інвестиція у дану торгівельну марку дійсно має сенс і швидко окупить себе під час експлуатації, враховуючи мінімальні витрати на утримання покрівлі. Окрім того виробник офіційно гарантує 30 років бездоганної служби.


читайте по-русски: Керамическая черепица Roben (Робен)

Ще варіанти натуральної покрівлі: