РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Металочерепиця Opal (Опал)

Metallocherepitsa OpalМеталочерепиця першою серед сучасних матеріалів для покрівлі стала повноцінною заміною універсальному шиферу, потіснивши його з перших позицій ринкового попиту. Окрім недорогої вартості, металочерепиця може похвалитися довговічністю, швидким монтажем, прекрасним виглядом, тощо. Нещодавно до ряду металевих видів покрівлі додалася ще одна витончена форма металочерепиці – Opal.

Навіть з невеликої відстані ця ефектна металева копія глиняної натуральної черепиці виглядає неймовірно, мимоволі нагадуючи середземноморську кераміку з характерними великими плитами. У порівнянні з іншими профілями, ціна металочерепиці не є найдешевшою, однак унікальний зовнішній вигляд настільки притягує, що питання її вартості стає другорядним. Металочерепиця Opal (Опал) вирізняється об’ємним та виразним рельєфом, який формує симетричні напівкруглі хвилі. Схожість з керамічною покрівлею та вдало підібрані кольорові комбінації схиляють покупців до вибору форми Opal та цілком пояснюють їх вподобання при виборі покрівельних матеріалів. Особливо привабливо металочерепиця Opal (Опал) виглядає у тонах природного забарвлення: коричневому або теракотовому, що дозволяє дизайнерам втілити в життя багато креативних рішень.

Актуальна ціна металочерепиці у Києві

Виробник Товщина сталі,
мм
Об’єм цинкового покриття,
г/м2
Ціна металочерепиці,
у.о./м2
поліестр
(РЕ)
матполіестр
(РЕМА)
CUS (Китай) 0,40 100 102,00 -
Modul (Украина) 0,45 140 - 128,00
U.S.Steel Kosice (Словаччина) 0,45 180 135,00 138,00
Arcelor Mittal (Польща, Німеччина) 0,50 225 - 163,00
* вартість металочерепиці вказана за партію не менш 100 м 2
* глянцева металочерепиця може постачатися із захисною плівкою
* умови постачання – зі складу металочерепиці у м. Київ

Металочерепиця Opal відрізняється цілковито унікальною формою профілю і нестандартними габаритними розмірами. Властивості матеріалу мають бути головним критерієм під час вибору покрівлі, однак слід зазначити, що перш ніж купити металочерепицю, треба враховувати і архітектурний образ майбутньої будівлі. Металочерепиця Opal досконало поєднує в собі і високі експлуатаційні показники, і гарний зовнішній вигляд, а чудові показники подовжньої і поперечної жорсткості, легка вага і невеликий коефіцієнт втрат на з'єднаннях (нахлестах) ще раз нагадують про вдалість вибору такої покрівлі. Вдалим доповненням до покрівлі з металочерепиці Opal є комплектуючі, які виконано у аналогічному стилі: напівкруглі конькові планки, заглушки, снігозатримувачі «Підкова» («Коронка») тощо. Монтаж металочерепиці Opal здійснюється згідно загальної інструкції без якихось секретів та особливостей. Під час проведення монтажних робіт бажано використовувати якісне кріплення для металочерепиці, а при відрізанні матеріалу слід уникати інструментів із вишкрібною поверхнею. Окрім того, значно подовжити термін служби металочерепиці зможуть обережне транспортування, розвантаження та якісні покрівельні роботи.

Покрівельна компанія «РУФ-АРТ» рекомендує звернути увагу на профільну форму Opal прихильникам ексклюзиву та цінителям індивідуальності. Сьогодні в коттеджній забудові Києва таку металочерепицю можна побачити досить рідко, але велич цієї покрівлі поширюється далеко за межі тієї округи, де вона вже є. Обирайте тільки найкраще, збережіть свою унікальність, адже вартість металочерепиці Opal доступна для кожного!


читайте по-русски: Металочерепиця Opal (Опал)

Можливо Вас зацікавлять такі варіанти: