РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Металочерепиця Premium (Преміум)

Металочерепиця Premium (Преміум)За довгі роки розвитку будівельного ринку на пострадянському просторі, фокус популярності змістився на металічні покрівельні матеріали: металочерепицю, профнастил, фальцову покрівлю, композитну черепицю, мідну шашку тощо. Точно визначити найбільш популярне покриття важко, адже зазвичай вибір залежить від цільового призначення і використання будівель. Наприклад, для спорудження промислових і складових комплексів більше використовується профнастил, а у приватному будівництві домінують декоративні матеріали з гарними формами і полімерними покриттями.

Хоча лідерські позиції упевнено тримає форма Монтеррей, у змагання за дах сучасного котеджу часто вступають інші унікальні варіанти профілів. Бо застаріла однотипна форма вже трохи набридла і замовнику хочеться отримати щось нове, незвичне. Таким чином, коли до нашої уваги потрапляє металочерепиця Premium (Преміум), важко стримати емоції і знову «переключитися» на класичну хвилю.

Металочерепиця Преміум демонструє незабутню красу і вишукану форму. Родзинка дизайну – це хвилі збільшених розмірів, дуже схожі на великоформатну натуральну черепицю у середземноморському стилі. Асортиментний ряд покрівельного матеріалу представлено кількома пропозиціями, які відрізняються одна від одної якісними характеристиками тонколистої сталі і типом зовнішнього покриття. Таким чином ця модель однаково можлива як у бюджетній, так і в більш дорогих категоріях. Отже Преміум доступна для людей з різним рівнем доходу. Гама кольорів, як і у випадку з іншими видами черепиці, підбирається згідно схемі RAL, тому проблем із вибором кольору не повинно виникнути.

Актуальні ціни металочерепиці в Києві

Виробник Товщина сталі,
мм
Об’єм цинкового покриття,
г/м2
Ціна металочерепиці,
грн/м2
поліестр
(РЕ)
матполіестр
(РЕМА)
Modul (Украина) 0,45 140 140,00 143,00
U.S.Steel Kosice (Словаччина) 0,45 180 150,00 152,00
Arcelor Mittal (Польща, Німеччина) 0,50 225 170,00 175,00
SSAB-Ruukki (Фінляндія) 0,50 275 - 183,00
Thyssen Krupp (Німеччина) 0,50 275 - 194,00
* вартість металочерепиці вказана за партію не менш 100 м 2
* глянцева металочерепиця може постачатися із захисною плівкою
* умови постачання – зі складу металочерепиці у м. Київ

Привабливий вигляд металочерепиці Premium доповнюють кілька вагомих функціональних переваг. Перш за все слід зазначити, що величина перекату між хвилями складає 27 мм. По-перше, це сприяє зниженню ймовірності протікання у місцях кріплення, а по-друге, з'являється можливість ідеально виконати покрівельні роботи з унікальним способом кріплення. Іншими словами, під час монтажу металочерепиці в модулях, високий перекат дає можливість угвинчувати самонарізи паралельно площині покрівлі, безпосередньо у ребро перекату. У підсумку, на даховому покритті не утворюється ніяких наскрізних отворів. Це є досить непоганою заявкою на довгий термін експлуатації покрівлі.

Багатофункціональність – це ще одна особливість покрівельного матеріалу люкс-класу. Профільну форму Преміум можна замовити як окремими одно та двотайловими модулями, так і безпосередньо за фактичною довжиною всього скату. Більше того, під час виробництва використовується новітня технологія 3D-обрізки, завдяки якій можна досягти ідеальних геометричних розмірів, приховати горизонтальні стики і суттєво скоротити розмір перехлестів. Тому у ракурсі загальної вартості готової покрівлі, Преміум лише трохи перевищить ринкові ціни на металочерепицю.

Металочерепиця Premium (Преміум) сьогодні демонструє доступну покрівлю майбутнього. І мова йде не тільки про дивовижний дизайн. Вам надається можливість розв'язати більшість проблемних питань, пов'язані з покрівлею. У нашій компанії Ви зможете отримати всю необхідну інформацію стосовно вибору, розрахунку і встановлення покрівлі. За необхідності наші співробітники можуть провести майстер-клас для покрівельників з монтажу із прихованим кріпленням. Повірте, надійність зовсім близько!


читайте по-русски: Металлочерепица Premium (Премиум)

Зверніть увагу! Інші моделі металочерепиці: