РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Монтаж бітумної черепиці

Досить популярною серед домовласників останнім часом стала бітумна черепиця або інакше м’яка покрівля чи гнучка черепиця. Це синонімічні назви, що називають покрівельні матеріали на основі скловолокнистої тканини, просоченої бітумом та ззовні вкритої кольоровою базальтовою крихтою. На відміну від металевих варіантів, м’яка черепиця не схильна до корозії, безшумна під час опадів та завдяки гнучкості, краще підходить для монтажу дахів зі складними архітектурними формами.

Сучасна бітумна черепиця є переважно штучним матеріалом для покрівлі та представлена на українському ринку великим різноманіттям форм і відтінків. Завдяки цьому, в дизайнерському оформленні споруд та покрівель майже не існує обмежень щодо створення сміливих і неординарних рішень. Однак, при виборі бітумної черепиці необхідно приділити увагу технічним характеристикам та умовах застосування, а не зупинятись на вподобаному кольорі чи формі.

Так чи інакше, вибір м’якої покрівлі – це лише початок. Більш важливою справою є правильний монтаж бітумної черепиці, адже це гарантія належної служби покрівельного шару під час експлуатації будівлі. Виробники матеріалу завжди пропонують інструкції з укладання кожного типу продукції, основані на тривалих дослідженнях та практичних спостереженнях.

Монтаж бітумної черепиці на перший погляд зовсім не складне, хоча і трудомістке заняття. Не рідко укладання гнучкої черепиці виконується домовласниками власноруч, але швидке розуміння процесу і легкість у монтажі часто супроводжується нехтуванням відносно вивчення інструкцій і правил. Окрім бітумної черепиці, покрівля містить багато інших елементів, які потребують певних знань та навичок, тому задля уникнення безлічі помилок і запобігти у подальшому необхідності заміни покриття, наполегливому та пильному вивченню рекомендацій треба приділяти достатньо часу.

Монтаж гнучкої черепиці виконується на суцільну рівну площину, для влаштування якої зазвичай використовують плити OSB-3, вологостійку фанеру або калібровану шпунтовану дошку. Бітумна черепиця паронепроникний матеріал, тому для збільшення строку служби даху важливо передбачити припливно-витяжну вентиляцію підпокрівельного простору та забезпечити безперешкодний рух повітря.

Покрівельні роботи з бітумною черепицею передбачають укладання підкладкового килима, влаштування примикань до вертикальних виступів, обходів навколо димових труб, монтажу окремих прохідних елементів та іншим заходам, що передують монтажу самої м’якої покрівлі. Це «слабкі» місця майбутнього даху, тому рекомендовано зосереджувати на них належні зусилля. А якісно виконати перераховані роботи можливо лише у випадках детального освоєння інструкцій до покрівельних матеріалів або при залученні професійних спеціалістів.

Вартість монтажу бітумної черепиці:


Найменування робіт Одиниці вимірювання Вартість, грн
Монтаж бітумної черепиці кв.м. 60-70*
Монтаж підкладкового килиму кв.м. 10
Влаштування основи з плит OSB-3/вологостійкої фанери кв.м. 15
Влаштування основи з обрізних пиломатериалів кв.м. 35
*вартість монтажних робіт залежить від складності покрівлі.

При належному монтажі і застосуванні рекомендованого комплексу супутних матеріалів, гнучка черепиця – надійна покрівля на довгі роки. Наші спеціалісти мають високі теоретичні знання, великий досвід та необхідні практичні навички, щоб влаштувати дах будь-якої складності з використанням м’якої черепиці. Звертайтесь!


читайте по-русски: Монтаж битумной черепицы