РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Монтаж мансардних вікон

Дедалі більшої популярності при зведенні приватних будинків набувають споруди з житловими мансардними поверхами. Відповідна конструкція даху дає змогу збільшити корисну площу будинку за рахунок раціонального використання піддахового простору. Собівартість будівництва мансардного поверху значно нижча традиційного, тому відмовлятись від можливості економії коштів безглуздо. Однак, наявність мансарди ототожнюється з певними технічними нюансами, серед яких постає питання освітлення майбутніх приміщень.

Способів забезпечення природного освітлення в приміщеннях мансардного поверху можна віднайти декілька, тим паче ще з етапу попереднього проектування про це будуть замислюватись немало зацікавлених осіб: замовники, дизайнери, архітектори, покрівельники та інші «стурбовані» даною проблемою люди. І всі знайдені варіанти в тій чи іншій мірі мають право на існування, однак деякі з них дорогі, а покрівельні роботи по них дуже трудомісткі, деякі суперечать загальному дизайну будівлі, а деякі взагалі нереально втілити в життя. І лише встановлення мансардних вікон пропонує найбільш раціональне рішення і одночасно виключає будь-які зміни в конструкції даху.

Порівняно з фасадними аналогами, мансардні вікна здатні пропускати природного світла приблизно на 40% більше, яке разом з тим рівномірно поширюється по всьому приміщенню. Для цього необхідно лише витримати одну умову – площа світлового прорізу повинна бути не менше 10% від площі освітлюваного приміщення. Конструкція мансардних вікон припускає можливість їх монтажу практично на всі види покрівель: шифер, металочерепицю, профнастил, керамічну, бітумну, композитну черепицю та інші.

Монтаж мансардних вікон здебільшого не складна робота і може бути виконана кожним, хто вміє «тримати в руках» молоток і цвяхи. Тим не менш, без достатньої практики можна допустити велику кількість помилок, які у подальшому потягнуть за собою дуже неприємні наслідки. Неправильний монтаж мансардних вікон є причиною протікань, промерзань і протягів (проникнення холоду). Тому, в разі найменших сумнівів у своїх силах, встановлення мансардних вікон краще довірити досвідченим фахівцям, які вже неодноразово проводили такі роботи.

Так чи інакше, але з інструкцією по монтажу рекомендовано ознайомитись. Це дасть можливість проконтролювати якість виконаних робіт і, як наслідок, отримати додаткову впевненість в надійності встановленого вікна. Ось тільки деякі основні моменти, якими не можна нехтувати при встановленні мансардних вікон:
установка рами вікна
повинна здійснюватися чітко за рівнем, без перекосу, бо це порушує герметичність.
для забезпечення правильної циркуляції повітря
верхній скіс (над вікном) необхідно виконувати горизонтально (паралельно підлозі), нижній (під вікном) - навпаки, вертикально (перпендикулярно підлозі). У разі, якщо в приміщенні планується використовувати опалювальні прилади, їх краще розмістити під вікном.
для відводу води від вікна
необхідно встановлювати дренажний жолоб, а гідроізоляційна плівка або супердифузійна мембрана повинна бути заведена в нього.
примикання покрівельних плівок до вікна
необхідно ретельно герметизувати, стики проклеювати спеціальною стрічкою.
монтаж гідроізоляційного окладу
потрібно виконувати без зазорів, без використання будь-яких кріплень (цвяхів, саморізів, скоб) на робочій поверхні.
фартух ущільнюючого фланця
повинен бути виведений на дахове покриття та приклеєний до нього клейкою стрічкою. Кріплення ущільнюючого фланця будь-яким іншим способом, при якому відбувається проколювання фартуха, не допускається.

Вартість монтажу мансардних вікон:


Найменування робіт Одиниці вимірювання Вартість, грн
Монтаж мансардного вікна шт від 500*
Встановлення мансардного вікна в готову покрівлю шт дог.
* вартість монтажних робіт залежить від виду покрівельного матеріалу, розмірів вікна, висоти споруди, наявності теплоізоляції тощо.

Покрівельна компанія «РУФ-АРТ» пропонує комплексні послуги по підбору та встановленню мансардних вікон. Наші фахівці мають чималий досвід монтажних робіт і постійно удосконалюють свої знання та практичні навички. Ми допоможемо Вам зробити правильній вибір в напрямку якості і гарантуємо надійну службу мансардного вікна на тривалий термін.


читайте по-русски: Монтаж мансардных окон