РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Монтаж покрівлі з металочерепиці

монтаж металочерепиціВ умовах сьогодення серед багатьох покрівельних матеріалів в Україні найбільш популярною безперечно є металочерепиця. Гарний зовнішній вигляд, що нагадує натуральну черепицю, в досить короткі терміни дозволили завоювати симпатію населення, а доступна ціна металочерепиці зробили її одним з найбільш популярних покрівельних матеріалів. Універсальність металочерепиці дозволяє виконувати покрівельні роботи на спорудах будь-якого функціонального призначення: від господарських об’єктів до багатоповерхових будівель.

Монтаж металочерепиці зовсім не складний процес. І це додатковий плюс на її користь при виборі покрівельного матеріалу. Але, тим не менш, будь-який монтаж покрівлі, навіть якщо це найпростіший в роботі матеріал, вимагає певних професійних навичок, досвіду, пильності та уважності. Адже, крім укладання листів металочерепиці, додатково є ще маса різних нюансів, впоратися з якими можуть лише знання і досвід.

Важливим моментом перед укладанням металочерепиці є підготовка основи під покрівельне покриття. Іншими словами, покрівельні роботи на початковому етапі повинні забезпечити надійний монтаж кроквяної конструкції, належну гідроізоляцію даху та добре організовану вентиляційну систему. Дотримання цих норм убезпечить від передчасного псування покрівельних матеріалів. Також, на строк служби та подальшу експлуатацію покрівлі можуть вплинути неправильне поводження з металочерепицею при вантажних роботах, перевезенні та подачі на дах. Порядок укладання листів металочерепиці на різних формах даху має свої особливості. Не зайвим буде і ознайомлення з правилами пересування по готовій покрівлі з металочерепиці, адже ця діяльність пов’язана з певним ризиком для життя. Зовсім інше питання щодо цілісності матеріалу після такої “прогулянки”. Пересування по даху з металочерепиці повинно здійснюватися тільки у взутті з м'якою підошвою, виключаючи наступання на гребінь хвилі. І це тільки основні й сутт'єві моменти. А скільки ще професійних секретів?

Особливу увагу необхідно приділити питанню підрізання металочерепиці: категорично забороняється використовувати для різання матеріалу абразивні засоби. Бо і полімерне покриття і захисний шар цинку згоряють під дією високої температури, що у подальшому спричинить корозію і, як наслідок, скорочення строку служби покрівлі. Для різання матеріалу слід використовувати спеціальний інструмент. Більш того, ми рекомендуємо і самі обробляємо місця зрізів полімерним захисним шаром.

Вартість монтажу металочерепиці:


Найменування робіт Одиниці вимірювання Вартість, грн
Монтаж металочерепиці кв.м. 50-60*
* вартість монтажу металочерепиці залежить від складності конфігурації даху

Покрівельна компанія «РУФ-АРТ» здійснює правильний і надійний монтаж металочерепиці з суворим дотриманням усіх технічних вимог та інструкцій. Високий професіоналізм, колосальний досвід і максимальна акуратність співробітників гарантує високу якість проведених робіт. У вартість покрівельних робіт включені послуги компанії з проведення замірів покрівлі, розрахунку необхідних покрівельних і витратних матеріалів, організації їх доставки на об'єкт тощо.


читайте по-русски: Монтаж металлочерепицы

Читайте про металочерепицю: