РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Орієнтовано-стружкові плити OSB-3

Опис Виробництво

З метою підвищення якості споруд і одночасного зменшення витрат сучасний широкомасштабний розвиток будівельної галузі пов'язаний із необхідністю постійного розроблення і впровадження інноваційних технологій. Однак, як відомо, немає нічого більш нового, як добре забуте старе. Поява орієнтовано-стружкових плит (від англ. – oriented strand board) або скорочено ОСП (OSB), напевно, одна з найвизначніших подій деревопереробної промисловості минулого століття.

Орієнтовано-стружкові плити OSB-3 Орієнтовано-стружкові плити ОСБ-3 Орієнтовано-стружкові плити ОСП-3

Плити OSB є модернізованим варіантом так званих «вафельних» плит, які з'явились у середині минулого століття. Сьогодні ОСП – це універсальний матеріал, якому властиві відмінні механічні і експлуатаційні характеристики. Особливості структури забезпечують високу міцність і жорсткість цього матеріалу. Крім того, панелі OSB мають однорідну фактуру і позбавлені всіх можливих внутрішніх пор і пустот, внаслідок чого мають достатню водостійкість. ОСП-плити є серйозними конкурентами фанері, оскільки за призначенням і властивостями матеріалу дуже схожі, а їх вартість значно дешевша.

Орієнтовано-стружкові плити використовуються вже кілька десятиліть, а сьогодні взагалі перебувають на вершині своєї популярності. У будівництві ОСП використовуються для обшивання стін, монтажу внутрішніх переборок, у якості опалубки, влаштування легких перекриттів або для настилання підлоги, виробництва SIP-панелей. Також вони є основним матеріалом для влаштування суцільної основи під м'яку покрівлю і гнучку черепицю. Використання плит не обмежується лише будівельним сектором. Низька вартість OSB по відношенню до ДСП або фанери сприяє використанню плит у виробництві меблів, виготовленні тарної упаковки та іншого.

Класифікація OSB-плит

Попереднє ознайомлення з поточними пропозиціями ринку демонструє кардинально різні ціни OSB-плит. Дуже відрізняються за якістю, складом і властивостями і самі матеріали. Вирівняти шанси і оцінити весь асортимент можна лише попередньо систематизувавши запропоновані товари. Таким чином, до основи сучасної міжнародної класифікації OSB покладено фізико-хімічні властивості сировинної бази, а саме: параметри деревинної стружки, тип в'яжучої речовини, кількість клейового складу і т.п. Розрізняють наступні види орієнтовано-стружкових плит:

    Орієнтовано-стружкові плити
  • OSB-1 являють собою плити, призначені для використання в умовах низької вологості. Можуть використовуватися під час створення легких внутрішніх конструкцій, елементів меблів, виробництва тари. Вологостійкість перевищує 20%.
  • OSB-2 можуть використовуватися тільки за пониженої вологості середовища, але характеризуються значно більшим запасом міцності, ніж ОСП-1, тому підходять для спорудження несучих конструкцій, внутрішніх переборок, підлогових основ і тощо.
  • OSB-3 характеризуються відмінними показниками міцності і вологостійкістю (набрякання не більше 15%), тому успішно використовуються і у зовнішніх конструкціях, і в перекриттях, і в опорних основах.
  • OSB-4 характеризуються дуже високими показниками вологостійкості (12%) і міцності на злам (близько 30 Н/мм²). В результаті, матеріал використовується в екстремально важких умовах зовнішнього середовища, здатен протистояти підвищеній вологості і витримувати величезне навантаження.

Покрівельна компанія «РУФ-АРТ» пропонує до уваги своїх клієнтів орієнтовано-стружкові плити OSB-3. Ми працюємо лише з продукцією провідних європейських виробників, якість яких перевірена часом і не піддається сумнівам. Щоб купити плити OSB, а заразом і весь комплект матеріалів для покрівлі, достатньо звернутися до будь-кого з наших співробітників.


читайте по-русски: Ориентировано-стружечные плиты