РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Покрівельні матеріали

Головну роль покрівлі в будь-якій споруді, напевно, знає і дитина. Однак, про її багатофункціональне призначення замислюється не кожний. Так чи інакше, людині, пов'язаній з будівництвом або реконструкцією будівель або споруд розібратися з цим доведеться, адже з’являється необхідність вибору матеріалів для майбутнього даху. На перший погляд визначитись з вибором покрівельних матеріалів може і нескладно, але зіткнувшись з величезною кількістю пропозицій сучасного ринку, "ламати голову" можна дуже довго.

Покрівля виконує одну з найважливіших функцій будівлі і крилата фраза "дах над головою" якнайкраще описує відповідальність цього елемента споруди. Крім захисту від зовнішніх атмосферних впливів, красива покрівля привертає увагу до будівлі в цілому, чим підкреслює статус і смак його власника. Тому, покрівельні матеріали - саме та будівельна продукція, від якості якої безпосередньо залежить і термін служби, і краса даху, а разом з нею і виразність всієї будівлі.

До матеріалів для покрівлі сьогодні висуваються підвищені вимоги - якісний матеріал повинен відрізняться високими показниками міцності, надійності, довговічності, атмосферо стійкості і, звичайно ж, естетичності. Сучасна наука і технології дозволяють успішно справитися із завданнями такого роду та задовольнити найсуворіші вимоги. У той же час попит на покрівельні матеріали породжує конкуренцію серед безлічі виробників матеріалів для покрівлі, змушуючи вдаватися до різних методів боротьби за споживача. Одні виробники вибирають тактику поліпшення якості продукції, інші проводять оптимізацію кадрів і виробництва, треті вибирають метод зниження вартості за рахунок використання дешевої сировини. Таким чином, сучасний ринок покрівельних матеріалів динамічно розвивається, з'являються нові матеріали, інноваційні технології та способи застосування.

Покрівельні матеріали за функціональним призначенням класифікуються як матеріали для скатних і плоских покрівель. Для плоских покрівель широко використовуються рулонні покрівельні матеріали (руберойд, ПВХ або ТПО мембрани тощо), рідше рідкі бітумні склади. При монтажі скатних дахів, які найбільш поширені в нашій країні, використовується інший асортимент продукції: ондулін, шифер, полімер-піщана черепиця, профнастил, металочерепиця, бітумна черепиця, цементно-піщана черепиця, композитна черепиця, дерев'яна дранка, керамічна черепиця, мідна покрівля, сланець, солома, очерет і т.п. Така різноманітність покрівельних матеріалів дає можливість для широкого польоту фантазій при проектуванні будинків, дозволяє використовувати будь-які архітектурні стилі та ексклюзивну гаму відтінків, незважаючи на складність геометричних форм або вишуканість кольорів.

Металочерепиця

Металочерепиця є найбільш поширеним покрівельним матеріалом і представляє клас металевих покрівель. Вона складається з листа сталі, оцинкованого з двох сторін і покритого полімерним шаром. Полімерне покриття металочерепиці крім основних захисних функцій, ще й надає забарвлення і визначає зовнішній вигляд покрівельного матеріалу. Ціна металочерепиці формується виходячи з геометричних розмірів виробу після формовки, а також параметрів використаної сировини: товщини сталевого листа, щільності цинкового покриття, типу полімерного покриття. Металочерепиця використовується на покрівлях з нахилом скатів не менше 15°, при цьому в межах до 20° рекомендується вдаватися до герметизації стиків.металочерепиця Monterrey


металочерепиця Retro


Профнастил

Профнастил або профлист також відноситься до класу металевих типів покрівлі. Як і металочерепиця, матеріал виготовляється із сталевого листа з цинковим і полімерним покриттям. В основному, профнастили використовують в комерційному будівництві, де головна увага приділяється характеристикам міцності сталі і висоті гофр, тому, з метою здешевлення матеріалу використовується проста оцинкована сталь, без полімерного покриття. Ціна профнастилу відносно недорога, що дає можливість купити покрівельні матеріали широкому колу споживачів. Крім покрівлі, завдяки невисокій вартості, широко використовується профнастил для парканів та облаштування фасадів.


Профнастил ТП-8 (C-8)

Профнастил ТП-14 (C-14)

Профнастил ПК-20 (ПC-20)

Профнастил Т-35

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця - це м'який покрівельний матеріал на основі скловолокна, просоченого бітумною сполукою (компаундом), що пояснює і іншу назву продукту – гнучка черепиця. Поверхня бітумної черепиці повинна бути захищена від впливів зовнішнього середовища, для чого застосовується базальтова крихта або фольговані листи. Бітумна черепиця є штучним матеріалом, бо виготовляється невеликими елементами - гонтами. Зовнішнє покриття спільно з формою нарізки ґонтів бітумної черепиці визначає зовнішній вигляд покрівлі. Монтаж бітумної черепиці проводиться на суцільну рівну основу. М’яка черепиця є незамінним матеріалом при влаштуванні покрівлі зі складними геометричними формами – куполи, сфери, еркери та інше . Бітумна черепиця, ціна якої залежить від складу компаунда, форми нарізки і типу верхнього покриття сьогодні складає пряму конкуренцію всім видам покрівельних матеріалів, від бюджетних до елітних.


KATEPAL

Kerabit

RoofShield

Owens Corning

TEGOLA

GAF

Композитна черепиця

Найбільш просто зрозуміти що таке композитна черепиця можна уявивши, що це металочерепиця з кам'яною посипкою. В принципі, і сталь, і базальтова посипка присутні, тому опис правдивий. Однак, важливо зазначити, що композитна металочерепиця в якості основи має сталевий лист з алюцинковим покриттям, підданий профільному формуванню. Кам'яна крихта міцно утримується на листі за допомогою спеціального акрилового грунту, а поверхня покрівельного листа вкрита захисною глазур'ю. Композитна черепиця надає покрівлі вишуканий зовнішній вигляд, який передає шарм і багатство. Не дешева ціна композитної черепиці нагадує, що цей матеріал для покрівлі відноситься до преміум-класу, тому в якості і довговічності сумніватись не варто.


композитна черепиця Gerard


композитна черепиця Evertile


композитна черепиця Metrotile

Керамічна черепиця

Найдавніший покрівельний матеріал, натуральна керамічна черепиця, в усі часи служила еталоном найбільш надійної і довговічної покрівлі. Переваги керамічної черепиці підтверджені століттями. Як і багато років тому, керамічна черепиця і сьогодні виготовляється з натуральної глини методом термічного випалу. Але, в сучасному виробництві керамічної черепиці застосовуються спеціальні добавки, які значно збільшують і без того довгий термін служби натуральної покрівлі. Глиняна натуральна покрівля - це мрія багатьох домовласників, яких зупиняє лише дорога ціна керамічної черепиці.керамічна черепиця BRAAS


керамічна черепиця Roben


Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця займає на ринку покрівельних матеріалів позицію більш доступного аналога керамічної черепиці. Вона виготовляється з суміші цементу і кварцового піску, в яку для отримання забарвлення додаються спеціальні фарбувальні пігменти. Для запобігання передчасного руйнування матеріалу поверхня цементно-піщаної черепиці зміцнюється покриттям на основі глазурі. За формою цементно-піщана черепиця повністю ідентична керамічній черепиці, а завдяки недорогій ціні, цементно-піщана черепиця більш доступна і затребувана.
Цементно-піщана черепиця BRAAS


Вибір покрівельних матеріалів повинен здійснюватися задовго до початку покрівельних робіт, ще на етапі проектування майбутнього будинку. Це дасть можливість врахувати всі технічні характеристики покрівельних матеріалів, правильно спроектувати форму даху, розрахувати можливі навантаження і запланувати достатній фундамент. Адже, погодьтеся, що раціональніше визначати конструктив будівлі виходячи з параметрів будівельних матеріалів, а не підбирати матеріали за можливостями вже відбудованих елементів. Покрівельні матеріали не є в цьому винятком, тому підібравши заздалегідь матеріал для майбутньої покрівлі, можна планувати особливості устрою кроквяної конструкції, вибирати кладочні матеріали для несучих стін, розраховувати заливку фундаменту.

Показники, що визначають вибір покрівельних матеріалів для кожного різні. Хтось керується технічними параметрами і терміном служби матеріалів, у інших на першому місці ціна на покрівельні матеріали, а комусь важливі лише естетичні уподобання. Так чи інакше, в покрівельній компанії "РУФ-АРТ" підібраний величезний асортимент продукції для влаштування даху, яка тільки є на будівельному ринку в Києві. У нас Ви можете придбати покрівельні матеріали за всіма ознаками, перерахованими вище, при цьому оптимальне співвідношення між ціною і якістю буде витримано. Гарантуємо!


читайте по-русски: Кровельные материалы

Можливо Вас зацікавить додаткова інформація про покрівлю: