РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Покрівельні роботи

Покрівля кожної споруди виконує важливу функцію щодо захисту будівлі від зовнішнього впливу атмосферних явищ. Першочерговими завданнями даху є протидія опадам і вітру, але разом з тим покрівельна конструкція разом зі стінами приймає активну участь у збереженні тепла. Особливо це стосується приватних будинків з мансардними поверхами, розповсюдження котрих значно виросло останнім часом. Таким чином, покрівля повинна забезпечувати надійну герметичність як підпокрівельного шару, так і внутрішнього простору споруди.

монтаж кровлиБагато домовласників приділяють багато уваги і зовнішньому вигляду покрівлі, адже естетичне сприйняття будинку ніяк неможливе без гарного даху. В умовах сьогодення, різноманітність пропозицій сприяє тому, щоб підібрати покрівельні матеріали відповідно до свого смаку. Певні обмеження звісно пов’язані з конструктивними особливостями даху, але в цілому широкий асортиментний ряд дозволяє задовольнити будь-які дизайнерські вподобання.

Зовсім інша справа – надійність та довголіття даху, які прямо пов’язані з якісними показниками і покрівельних матеріалів, і монтажних робіт. Роз’єднувати ці поняття не варто, бо навіть професійні спеціалісти навряд чи зможуть збільшити термін служби низькоякісного продукту. В той же час, недостатність досвіду, низька кваліфікація або банальне незнання технологій та інструкцій можуть зашкодити будь-якому доброму починанню, зіпсувати матеріал та завдати збитків.

Покрівельна компанія "РУФ-АРТ" поєднала в одній команді кваліфікованих фахівців в галузі комплектування та монтажу покрівлі, які мають величезний досвід виконання монтажних робіт, досконало знають властивості і характеристики сучасних матеріалів для даху. З нашою допомогою легко вирішуються питання як комплексного влаштування покрівлі, так і монтажу даху по окремих елементах:

Принципи виконання покрівельних робіт:

Комплексні рішення при монтажі покрівлі
передбачають попередній виїзд фахівців на об'єкт для оцінки; проведення детального розрахунку покрівельних матеріалів; доставку необхідних покрівельних матеріалів на об'єкт; безпосередньо виконання покрівельних робіт; гарантійне обслуговування готового даху.
Гнучка цінова політика компанії
передбачає спеціальну систему знижок і наявність в асортименті різнобюджетних матеріалів для покрівлі.
Повне сервісне обслуговування
дозволяє замовнику не витрачати ні час, ні зусилля на вирішення будь-яких організаційних питань, пов'язаних з монтажем покрівлі.
Підбір якісної продукції
полягає у виборі покрівельних матеріалів, перевірених часом і умовами навколишнього середовища, що дозволить в майбутньому максимально виключити можливі рекламації.
Реально діюча гарантія
забезпечує подальше обслуговування покрівлі й убезпечує клієнта від можливих проблем, пов'язаних з неналежним функціонуванням даху.
Можливість повернення (заміни) продукції
дозволяє проводити безперервне влаштування даху та обмежить фінансові витрати, пов’язані з доставками недостаючих чи наявністю надлишкових покрівельних матеріалів.
Аудит індивідуальних проектів
дає можливість виправити серйозні конструктивні вади в серійних проектах ще до початку монтажу даху, що дозволить запобігти додатковим витратам на стадії виконання покрівельних робіт.
Адекватна вартість проведення покрівельних робіт
поєднує в собі високу якість надання послуг і прийнятну вартість покрівельних робіт.

Слід пам’ятати, що неправильний або низькоякісний монтаж покрівлі може в майбутньому призвести до безлічі проблем, котрі спричинять значні фінансові витрати на ремонт або навіть заміну даху. Будівництво в цілому – не гра, тому підбір фахівців для монтажу даху, в тому числі, питання досить серйозне.


читайте по-русски: Кровельные работы

Цікаво дізнатись: