РУС    УКР    ENG


Покрівельна компанія РУФ-АРТ
Одеса Київ
(048) 783-34-71 (044) 539-49-49
(099) 441-85-04 (099) 350-67-02
(067) 654-23-34 (098) 106-18-07
(093) 103-25-50 (063) 142-15-54
odessa@roof-art.com.ua info@roof-art.com.ua
Головна Матеріали Послуги Галерея Корисне Контакти

Вікна на мансардний поверх

У сучасному житловому та комерційному будівництві все більшої популярності набуває проектування будівель із мансардними поверхами. Це не є дивним, адже такий проект є оптимальним з точки зору економії витрат за збереження корисної площі забудови. Однак у таких конструктивних рішеннях слід приділити особливу увагу двом питанням: утепленню покрівлі і освітленню внутрішніх приміщень. У невеликих котеджах може бути достатньо і фасадних віконних пройомів, розташованих на фронтонах будівлі, але вже у будівлях, де на мансардному поверсі знаходяться кілька окремих приміщень, питання освітлення є більш гострим, бо необхідно забезпечити природнім світлом кожне з них.

Панорамне мансардне вікноОдним із варіантів може бути влаштування слухових вікон з подальшим влаштуванням фасадних вікон. Хоча виготовити пластикові вікна дуже незвичної форми сьогодні не є проблемою, наявність слухових вікон у покрівлі сполучено з появою додаткових ендів, зміною форми даху, необхідністю зведення бокових стін і т.п. Більш раціональним рішенням буде використання спеціальних мансардних вікон, які встановлюються безпосередньо до площини покрівлі. Мансардні вікна популярні всюди і можуть встановлюватись незалежно від типу покрівельного покриття: чи то бюджетна металочерепиця, ціна на яку мінімальна з-поміж покрівельних матеріалів, або ж елітна бітумна черепиця, недорогий профнастил або керамічна черепиця.

Сфера діяльності нашої компанії включає реалізацію величезного переліку матеріалів для покрівлі, а також комплексні покрівельні роботи. З цієї причини співробітниками нашої компанії досліджено і, що важливо, перевірено на практиці багато будівельних матеріалів для влаштування дахів. Це надало можливість відібрати найбільш якісні покрівельні матеріали, які характеризуються високими експлуатаційними характеристиками і здатні вірно прослужити протягом тривалого часу. Стосовно мансардних вікон, компанія віддає перевагу продукції торгівельної марки Roto (Рото) – безсумнівного лідера у своїй галузі.

Мансардні вікна Roto характеризуються відмінними показниками надійності та довговічності, величезною різноманітністю моделей та типорозмірів. Зручність монтажу Roto є ще однією перевагою продукту завдяки низці консервативних рішень: мансардне вікно повністю зібране у заводських умовах, що забезпечує надійну герметичність; на раму вікна встановлено пароізоляційний фартух для з'єднання з пароізоляцією, а монтажні кутки зі штировою фіксацією гарантують правильне заглиблення мансардного вікна до покрівлі. Таким чином, покрівельнику залишається лише правильно підготувати пройму до встановлення мансардного вікна і потурбуватися про достатню гідроізоляцію. Поворотні шарніри Roto дають можливість регулювати положення стулки по відношенню до коробки, не удаючись до демонтажу мансардного вікна, що в подальшому дозволяє усунути невеликі перекоси, які виникають у результаті роботи кроквяної системи або усадки будівлі.

Середньоринкова вартість встановлення мансардного вікна коливається в діапазоні від 40$ на етапі монтажу покрівлі і близько 100$ - у готовий дах. Перш за все така різниця у вартості послуги пов'язана з об'ємом робіт, які виконуються у тому чи іншому випадку. Адже, одна справа – встановити вікно за умов вільного та всебічного доступу до кроквяної конструкції, і значно складніше зробити ту саму роботу, попередньо демонтувавши частину покрівлі і потім встановити її знову.

Можливі труднощі і проблеми, з якими може зіштовхнутися покрівельник під час встановлення мансардного вікна, виникають, як правило, під час монтажу вікна у завершений дах. Тут може бути і складність демонтажу/монтажу покрівельного покриття і відсутність/псування гідроізоляційної плівки, завершені внутрішні роботи, які необхідно зберегти у необхідному стані та інше.

Монтаж мансардних вікон у дах, який будується, може ускладнитися лише неправильним підбором типу та розміру вікна, внаслідок чого доведеться лише частково демонтувати кроквяну систему або обирати вікно з більш придатними габаритами. Переривання несучих крокв у ділянці встановлення мансардного вікна вкрай небажане. Крім цього, під час використання «некаліброваного» обрешетування існує ризик порушити висоту заглиблення мансардного вікна у дах або допустити перекіс рами, що в подальшому може призвести до неналежної герметичності вікна.

Таким чином, встановлення мансардних вікон за наявності тих чи інших обставин може бути як простим, так і доволі трудомістким процесом. Але у всіх випадках запорукою довгої та безвідмовної служби мансардного вікна є охайність і точність спеціаліста, який виконує монтажні роботи.


читайте по-русски: Окна на мансардный этаж

Ще цікаве про покрівлю: